Panamarenko - Reis naar Egypte I en II

Panamarenko - Reis naar Egypte I en II kopen? Bied vanaf 1850!
Panamarenko - Reis naar Egypte I en II kopen? Bied vanaf 1850!Panamarenko - Reis naar Egypte I en II kopen? Bied vanaf 1850!Panamarenko - Reis naar Egypte I en II kopen? Bied vanaf 1850!
  • Panamarenko (1940-2019)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1990
Techniek Offset
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 75
Reis naar Egypte I en 2 van Panamarenko. Beiden gesigneerd en genummerd op 75 ex. Beiden professioneel ingelijst in plexi box. Panamarenko – Reis naar Egypte Reis naar Egypte is een werk waarin Panamarenko zijn fascinatie voor oude beschavingen, technologie en het onmogelijke samenbrengt. Het werk verwijst naar zijn reële maar ook sterk verbeelde reis naar Egypte, en vooral naar de piramides als mysterieuze constructies die balanceren tussen wetenschap en mythe. Het werk bestaat niet als een klassieke “afbeelding”, maar als een conceptueel en poëtisch object/beeld, typisch voor Panamarenko. Het suggereert een reis die tegelijk fysiek, mentaal en kosmisch is. Egypte fungeert hier niet als geografische bestemming, maar als symbool van archaïsche kennis en vergeten technologie.

Panamarenko (1940-2019)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (21)

Geplaatst door  Rex2205
Lid sinds 2019
45 verkochte items
Alle items (4)
93 cm
38 cm
90 cm
35 cm