5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

De Keerkring

Corneille - 'Le Divan Bleu' kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Le Divan Bleu'
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 280
Techniek Litho
Afmetingen 55.5 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 285
Constant - Zonder titel kopen? Bied vanaf 445!
Constant (1920-2005) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 445
Karel Appel - Happy Encounter kopen? Bied vanaf 875!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Happy Encounter
Techniek Litho
Afmetingen 87 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 875
Corneille - handgesigneerde kleurenlitho | 'Nu bleu sous un oiseau' | 1989 kopen? Bied vanaf 380!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch handgesigneerde kleurenlitho | 'Nu bleu sous un oiseau' | 1989
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 380
Corneille - MAASTRICHT kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch MAASTRICHT
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Nic Jonk - barende dolfijn kopen? Bied vanaf 125!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands barende dolfijn
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Panamarenko - 2x Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch 2x Handgesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
€ 100
Panamarenko - Pepto Bismo kopen? Bied vanaf 1750!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Pepto Bismo
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.750
Panamarenko - Manpowered Fanjet Aircraft kopen? Bied vanaf 3250!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Manpowered Fanjet Aircraft
Afmetingen 102 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.250
Ger Lataster - Paard kopen? Bied vanaf 975!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Paard
Techniek Brons
Afmetingen 37 x 16 x 43 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 975
Constant - Robot ets in kleuren kopen? Bied vanaf 250!
Constant (1920-2005) Nederlands Robot ets in kleuren
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Arthur Spronken - Ruiters kopen? Bied vanaf 225!
Arthur Spronken (1930-2018) Nederlands Ruiters
Techniek Ets
Afmetingen 33.5 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Hans Schabracq - Aquarel, Schetsboek IV. kopen? Bied vanaf 30!
Hans Schabracq (1946) Nederlands Aquarel, Schetsboek IV.
Techniek Aquarel
Afmetingen 39.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Corneille - TWEE KOFFIEBEKERS, DRIE SCHAALTJES, DRIE ONDERZETTERS kopen? Bied vanaf 56!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch TWEE KOFFIEBEKERS, DRIE SCHAALTJES, DRIE ONDERZETTERS
Afmetingen 20 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1080 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 56
Aat Veldhoen - Rotaprint, Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 60!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Rotaprint, Moeder en kind.
Techniek Rotaprint
Afmetingen 52 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Wim Compier - De Sofa van Freud kopen? Bied vanaf 50!
Wim Compier (1946-2003) Nederlands De Sofa van Freud
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Klaas Boonstra - Het Chinese Beeldje kopen? Bied vanaf 380!
Klaas Boonstra (1905-1999) Nederlands Het Chinese Beeldje
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Techniek Keramiek
Afmetingen 10.5 x 10.5 x 0.7 cm (h x b x d)
€ 54
Techniek Softcover
Afmetingen 24 x 16.5 cm (h x b)
€ 25
Corneille - Vogel met 2 personen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogel met 2 personen - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 215
Corneille - Unique kopen? Bied vanaf 20!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 20
Corneille - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met vogel
Afmetingen 55 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Textiel
Afmetingen 285 x 200 x 2 cm (h x b x d)
€ 2.000
Direct kopen
Corneille - Gesigneerd houtsculptuur: Barokke zomer II kopen? Bied vanaf 1800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gesigneerd houtsculptuur: Barokke zomer II
Techniek Hout
Afmetingen 35 x 47 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.800
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk op doek gesigneerd Oiseau Libre Cobra - Ingelijst kopen? Bied vanaf 900!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk op doek gesigneerd Oiseau Libre Cobra - Ingelijst
Afmetingen 77 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Corneille - Terragrafie op canvas Vrouw Kat Vogel Cobra kopen? Bied vanaf 1800!
Techniek Terragravure
Afmetingen 73 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.800
Direct kopen
Corneille - Charlie Parker ingelijste Cobra-terragrafie op doek kopen? Bied vanaf 2200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Charlie Parker ingelijste Cobra-terragrafie op doek
Techniek Terragravure
Afmetingen 87 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 2.200
Direct kopen
Panamarenko - Reis naar Egypte I en II kopen? Bied vanaf 1850!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Reis naar Egypte I en II
Techniek Offset
Afmetingen 38 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.850
Direct kopen
Rudi Bierman - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!
Rudi Bierman (1921-1972) Nederlands ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING)
Afmetingen 56 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 129
Direct kopen
Marie-Jose Robben - Olieverf op doek | 'J. van Goyen' | UNIEK WERK kopen? Bied vanaf 750!
Marie-Jose Robben (1959) Nederlands Olieverf op doek | 'J. van Goyen' | UNIEK WERK
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Ed Dukkers - Ingelijste olieverf op doek kopen? Bied vanaf 499!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Ingelijste olieverf op doek
Afmetingen 42 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen