5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

De Keerkring

Corneille - Litho: La femme au levrier russe - 1978 kopen? Bied vanaf 249!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: La femme au levrier russe - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Karel Appel - Ingelijste litho: Oiseau Hurlant ( DE LAATSTE!) kopen? Bied vanaf 799!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Ingelijste litho: Oiseau Hurlant ( DE LAATSTE!)
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Corneille - ingelijste litho: Eté et as de coeur - 1969 kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: Eté et as de coeur - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 67.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Panamarenko - Scotch kopen? Bied vanaf 450!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Scotch
Techniek Offset
Afmetingen 84 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands 3 boeken, 1x gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 41
Direct kopen
Jan Stekelenburg - Spaanse stad kopen? Bied vanaf 350!
Jan Stekelenburg (1922-1977) Nederlands Spaanse stad
Afmetingen 48 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Jan Sierhuis - Litho XV/XV kopen? Bied vanaf 135!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho XV/XV
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Direct kopen