Corneille - L' enchantement du soleil serpent - litho - 100x78 cm - 1997

Corneille - L' enchantement du soleil serpent - litho - 100x78 cm - 1997 kopen? Bied vanaf 765!
Corneille - L' enchantement du soleil serpent - litho - 100x78 cm - 1997 kopen? Bied vanaf 765!Corneille - L' enchantement du soleil serpent - litho - 100x78 cm - 1997 kopen? Bied vanaf 765!Corneille - L' enchantement du soleil serpent - litho - 100x78 cm - 1997 kopen? Bied vanaf 765!Corneille - L' enchantement du soleil serpent - litho - 100x78 cm - 1997 kopen? Bied vanaf 765!Corneille - L' enchantement du soleil serpent - litho - 100x78 cm - 1997 kopen? Bied vanaf 765!Corneille - L' enchantement du soleil serpent - litho - 100x78 cm - 1997 kopen? Bied vanaf 765!Corneille - L' enchantement du soleil serpent - litho - 100x78 cm - 1997 kopen? Bied vanaf 765!Corneille - L' enchantement du soleil serpent - litho - 100x78 cm - 1997 kopen? Bied vanaf 765!Corneille - L' enchantement du soleil serpent - litho - 100x78 cm - 1997 kopen? Bied vanaf 765!Corneille - L' enchantement du soleil serpent - litho - 100x78 cm - 1997 kopen? Bied vanaf 765!Corneille - L' enchantement du soleil serpent - litho - 100x78 cm - 1997 kopen? Bied vanaf 765!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1997
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 100 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage EA 30/30
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.
  • Zeer grote, originele lithografie op geschept papier van Corneille
  • Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘97), getiteld en genummerd EA 30/30
  • Uitstekende staat, nooit ingelijst geweest en altijd zorgvuldig bewaard in een grafiekmap
Wordt professioneel verpakt en verzekerd verzonden
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,05
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80