Fabrice Hund - Blauwe vrouw

Fabrice Hund - Blauwe vrouw kopen? Bied vanaf 250!
Fabrice Hund - Blauwe vrouw kopen? Bied vanaf 250!Fabrice Hund - Blauwe vrouw kopen? Bied vanaf 250!Fabrice Hund - Blauwe vrouw kopen? Bied vanaf 250!
  • Fabrice Hund (1961)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1982
Drager Hardboard
Onderwerp Naakt
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 90 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fabrice Hund (1961–2021) was een hedendaagse kunstenaar wiens werk zich kenmerkt door krachtige expressie, gelaagdheid en een sterk gevoel voor beweging en emotie. Zijn schilderijen balanceren tussen abstractie en figuratie en nodigen de kijker uit tot interpretatie en reflectie. Hund werkte met rijke texturen en een uitgesproken kleurgebruik, waardoor zijn werken zowel energie als diepte uitstralen. Zijn oeuvre wordt gewaardeerd door verzamelaars die op zoek zijn naar karaktervolle, tijdloze werken met een duidelijke en herkenbare signatuur.
Duidelijke kleuren en geen beschadigingen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maarn, Nederland