Fabrice Hund (1961)
Blauwe vrouw
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 90 x 37.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Hardboard |

Lid sinds 2015 / Maarn, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Drager | Hardboard |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 57.5 x 49.5 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |