Fabrice Hund - Gesprekken

Fabrice Hund - Gesprekken kopen? Bied vanaf 200!
Fabrice Hund - Gesprekken kopen? Bied vanaf 200!Fabrice Hund - Gesprekken kopen? Bied vanaf 200!Fabrice Hund - Gesprekken kopen? Bied vanaf 200!Fabrice Hund - Gesprekken kopen? Bied vanaf 200!
  • Fabrice Hund (1961)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1996
Drager Paneel
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 57.5 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst 57.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fabrice Hund (1961–2021) was een hedendaagse kunstenaar wiens werk zich kenmerkt door krachtige expressie, gelaagdheid en een sterk gevoel voor beweging en emotie. Zijn schilderijen balanceren tussen abstractie en figuratie en nodigen de kijker uit tot interpretatie en reflectie. Hund werkte met rijke texturen en een uitgesproken kleurgebruik, waardoor zijn werken zowel energie als diepte uitstralen. Zijn oeuvre wordt gewaardeerd door verzamelaars die op zoek zijn naar karaktervolle, tijdloze werken met een duidelijke en herkenbare signatuur.
Mooie kleuren geen beschadigingen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maarn, Nederland