5. Fabrice Hund

Fabrice Hund (1961)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Fabrice HÜND (Amsterdam 1961),

Fabrice Hund - Straatscene met vrouw en wereldbol - zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!

Fabrice Hund - Straatscene met vrouw en wereldbol - zeefdruk

Geplaatst doorMiles

Eindtijd15-06-2021 om 19:06

Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst