Germ de Jong (1886-1967)
Cuneratoren Rhenen - Litho
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 20 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |