Franklin Meijer - Terschelling - 4 x aquarel studies kopen? Bied vanaf 69!
Franklin Meijer (1945) Nederlands Terschelling - 4 x aquarel studies
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Joost van Santen - Jongeman in blauwe jack kopen? Bied vanaf 100!
Joost van Santen (1929) Nederlands Jongeman in blauwe jack
Afmetingen 85.5 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Hendrikus Roodenburg - Petunia's op tuinmuurtje te Wassenaar kopen? Bied vanaf 649!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Petunia's op tuinmuurtje te Wassenaar
Techniek Aquarel
Afmetingen 62 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 649
Ad van Riel - Little Story (31) - Januari 31 st. kopen? Bied vanaf 60!
Ad van Riel (1959) Nederlands Little Story (31) - Januari 31 st.
Afmetingen 23.4 x 24.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Jan Strube - Willem de Zwijger, nr. 5 kopen? Bied vanaf 70!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Willem de Zwijger, nr. 5
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 49 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Piet Warffemius - e bistabow diawa kopen? Bied vanaf 67!
Piet Warffemius (1956) Nederlands e bistabow diawa
Afmetingen 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 67
1 bieding
Corneille - Hommage à Eric Satie kopen? Bied vanaf 315!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage à Eric Satie
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 315
Constant - Le Massacre kopen? Bied vanaf 335!
Constant (1920-2005) Nederlands Le Massacre
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 335
Toyin Loye - For the Gods II kopen? Bied vanaf 195!
Toyin Loye (1959) Nederlands Nigeriaans For the Gods II
Afmetingen 50 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Corneille - Couple a la Colombe kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Couple a la Colombe
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Corneille - Prachtige ingelijste Corneille! kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtige ingelijste Corneille!
Afmetingen 37 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Corneille - Corneille in de Looier 1988 kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille in de Looier 1988
Techniek Offset
Afmetingen 87 x 59 cm (h x b)
€ 145
Saskia Bremer - New age a.2 kopen? Bied vanaf 25!
Saskia Bremer (1964) Nederlands New age a.2
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Corneille - Prachtige ingelijste Corneille kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtige ingelijste Corneille
Afmetingen 37 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Helen van Zijl - Zonder titel kopen? Bied vanaf 21!
Helen van Zijl (1924-2010) Nederlands Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Gonnie van de Ven-de Bruijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Gonnie van de Ven-de Bruijn (1938-2010) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Henri de Haas - De pijn kopen? Bied vanaf 25!
Henri de Haas (1937) Nederlands De pijn
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Jan Voets - Tafel IV kopen? Bied vanaf 21!
Jan Voets (1945) Nederlands Tafel IV
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Hans Deuss - Het Koesteren / De oude schilder kopen? Bied vanaf 775!
Hans Deuss (1948) Nederlands Het Koesteren / De oude schilder
Afmetingen 65.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 775
Hendrik Cornelis Kranenburg - Olieverf - Landschap met watertje en bootje kopen? Bied vanaf 55!
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1997) Nederlands Olieverf - Landschap met watertje en bootje
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 95!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk JEANNE Handgesigneerd
Afmetingen 62 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 245!
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Corneille - Prachtig Corneille in perfecte staat! kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtig Corneille in perfecte staat!
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Hans Innemee - The Cat kopen? Bied vanaf 69!
Hans Innemee (1951) Nederlands The Cat
Afmetingen 17.5 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Jan Michielsen - Ets - Erotisch Naakt kopen? Bied vanaf 55!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Ets - Erotisch Naakt
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Vincent van Gogh - Acht tekeningen van Vincent van Gogh kopen? Bied vanaf 149!
Vincent van Gogh (1853-1890) Nederlands Frans Acht tekeningen van Vincent van Gogh
Techniek Gravure
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
€ 149
Corneille - Prachtige ingelijste Corneille in perfecte staat! kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtige ingelijste Corneille in perfecte staat!
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Frans de Jong - A dirty mind is a joy forever - Sjabloondruk kopen? Bied vanaf 33!
Frans de Jong (1921-2010) Nederlands A dirty mind is a joy forever - Sjabloondruk
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 50 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 33
Royal Leerdam - Karaf Florence kopen? Bied vanaf 85!
Royal Leerdam Nederlands Karaf Florence
Afmetingen 35.5 x 10.5 x 10.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1500 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 85
Jan Michielsen - Ets - Het Kijkglas kopen? Bied vanaf 55!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Ets - Het Kijkglas
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Mieke Groot - Behind Glass - boekwerk kopen? Bied vanaf 35!
Mieke Groot (1949) Nederlands Behind Glass - boekwerk
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 22.5 cm (h x b)
€ 35
Michel Poort - Zonder titel kopen? Bied vanaf 28!
Michel Poort (1960) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Kristalunie Maastricht - Olympiade A’dam - souvenier glaswerk kopen? Bied vanaf 95!
Kristalunie Maastricht (1925) Nederlands Olympiade A’dam - souvenier glaswerk
Afmetingen 6 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 988 g
€ 95
Martien Hoevenaars - Ets - Sexus 1977 kopen? Bied vanaf 60!
Martien Hoevenaars (1947) Nederlands Ets - Sexus 1977
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 229!
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 229
Rie Cramer - De zeemeermin van Manacor - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 100!
Rie Cramer (1887-1977) Nederlands De zeemeermin van Manacor - Gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 11 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Jan Michielsen - Ets - Kamer 10 kopen? Bied vanaf 55!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Ets - Kamer 10
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Jan Michielsen - Ets - Model VII kopen? Bied vanaf 55!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Ets - Model VII
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Bart Reindersma - Etsen - Divers kopen? Bied vanaf 45!
Bart Reindersma (1953) Nederlands Etsen - Divers
Techniek Ets
Afmetingen 34 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Henk Poeder - IJsvogel kopen? Bied vanaf 149!
Henk Poeder (1964) Nederlands IJsvogel
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 149