Jochum Bakker - After a Conclusion

Jochum Bakker - After a Conclusion kopen? Bied vanaf 150!
Jochum Bakker - After a Conclusion kopen? Bied vanaf 150!Jochum Bakker - After a Conclusion kopen? Bied vanaf 150!Jochum Bakker - After a Conclusion kopen? Bied vanaf 150!Jochum Bakker - After a Conclusion kopen? Bied vanaf 150!Jochum Bakker - After a Conclusion kopen? Bied vanaf 150!Jochum Bakker - After a Conclusion kopen? Bied vanaf 150!Jochum Bakker - After a Conclusion kopen? Bied vanaf 150!
  • Jochum Bakker (1948)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 78 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 96 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 50
Expressief werk van Jochum Bakker (Hans Jochum Bakker, Belecke (D) 1948), schilder uit een gekend kunstenaarsgeslacht.
Dit is nummer 35 uit een oplage van 50. De hier vermelde afmetingen van het werk zijn die van de uitsparing van het passe-partout. Het formaat van het papier (zichtbaar in het passe-partout) is 76 (hoog) bij 58 cm (breed), de afbeelding meet 62 x 40 cm.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boxtel, Nederland

Jochum Bakker (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Djipfries
Lid sinds 2024
37 verkochte items
Alle items (18)
77 cm
96 cm
60 cm
78 cm