Willem Minderman - "Dordogne". kopen? Bied vanaf 45!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands "Dordogne".
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Willem Minderman - Maliestraat Den Haag. (plus extra boekje) kopen? Bied vanaf 59!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Maliestraat Den Haag. (plus extra boekje)
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Anton Heyboer - Kip in aansprekende kleuren kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kip in aansprekende kleuren
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 150
Ans Wortel - met 't kind en de poes en 't hoofd dat "hogerop" wil.. kopen? Bied vanaf 200!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands met 't kind en de poes en 't hoofd dat "hogerop" wil..
Techniek Gouache
Afmetingen 41 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Herman Brood - Pink Indian kopen? Bied vanaf 400!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Pink Indian
Afmetingen 73 x 85.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Douwe Idema - Douwe Idema Abstract Werk 1 van 6 kopen? Bied vanaf 250!
Douwe Idema (1953) Nederlands Douwe Idema Abstract Werk 1 van 6
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Sjoerd Bakker - Het dagelijks leven kopen? Bied vanaf 75!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands Het dagelijks leven
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Alphons Freijmuth - Zeefdruk, Jannie kopen? Bied vanaf 35!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands Zeefdruk, Jannie
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Gertie Mesker - Compositie kopen? Bied vanaf 27!
Gertie Mesker (1928) Nederlands Compositie
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 27
Theo Koster - Zeefdruk, collage 3 kopen? Bied vanaf 35!
Theo Koster (1952) Nederlands Zeefdruk, collage 3
Afmetingen 52 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Andre Gouw - Stifttekening, Titel, Es geschah ubermorgen. ( Het gebeurde overmorgen ) kopen? Bied vanaf 20!
Andre Gouw (1947) Nederlands Stifttekening, Titel, Es geschah ubermorgen. ( Het gebeurde overmorgen )
Techniek Stift
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Evert Pieters - Havenzicht in Zeeland kopen? Bied vanaf 599!
Evert Pieters (1856-1932) Nederlands Havenzicht in Zeeland
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Espen Hagen - Zeefdruk, "Beach ". kopen? Bied vanaf 40!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Zeefdruk, "Beach ".
Afmetingen 50 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Anita Gaasbeek - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Anita Gaasbeek (1964) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 84 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Ru van Rossem - Liggende vrouw. Naakt. Mooi ingelijst. kopen? Bied vanaf 69!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Liggende vrouw. Naakt. Mooi ingelijst.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 100 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 69
John Lie a Fo - La danse de l'ocean kopen? Bied vanaf 30!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams La danse de l'ocean
Afmetingen 70 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Paul Blanca - Vader en zoon. kopen? Bied vanaf 89!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands Vader en zoon.
Techniek Offset
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 89
Piet Rezelman - Indonesië. Landschap met palmen. Vulkaan. kopen? Bied vanaf 39!
Piet Rezelman (1887-1967) Nederlands Indonesië. Landschap met palmen. Vulkaan.
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Cecile de Bruijn - Amour blue kopen? Bied vanaf 25!
Cecile de Bruijn (1950) Nederlands Frans Amour blue
Afmetingen 64 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Jan van Doorn - Figuren. kopen? Bied vanaf 69!
Jan van Doorn (1911-1993) Nederlands Figuren.
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Peter Klashorst - Zeefdruk, Yellow Princess - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Zeefdruk, Yellow Princess - hand gesigneerd
Afmetingen 90 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Johan Jacob Voskuil - Figuren. Druk op textiel kopen? Bied vanaf 69!
Johan Jacob Voskuil (1897-1972) Nederlands Figuren. Druk op textiel
Techniek Overig
Afmetingen 40 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 69
Joost Minnigh - Litho, titel, Villa Borghese kopen? Bied vanaf 40!
Joost Minnigh (1942-2011) Nederlands Litho, titel, Villa Borghese
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Piet Warffemius - one star shining kopen? Bied vanaf 67!
Piet Warffemius (1956) Nederlands one star shining
Afmetingen 90 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 67
Anton Pieck - De tuin der goden kopen? Bied vanaf 55!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands De tuin der goden
Techniek Hardcover
Afmetingen 27 x 22 cm (h x b)
€ 55
Henk Melgers - Toegeschreven aan. Bergmeer. kopen? Bied vanaf 49!
Henk Melgers (1899-1973) Nederlands Toegeschreven aan. Bergmeer.
Techniek Aquarel
Afmetingen 25 x 37 cm (h x b)
€ 49
Fabrice Hund - Blauwe vrouw kopen? Bied vanaf 250!
Fabrice Hund (1961) Nederlands Blauwe vrouw
Afmetingen 90 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
€ 250
Fabrice Hund - Gesprekken kopen? Bied vanaf 200!
Fabrice Hund (1961) Nederlands Gesprekken
Afmetingen 57.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Fons Franken - Kat: De Siamees kopen? Bied vanaf 75!
Fons Franken (1919) Nederlands Kat: De Siamees
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Henny van de Nieuwenhof - Weefboom kopen? Bied vanaf 150!
Henny van de Nieuwenhof (1945) Nederlands Weefboom
Techniek IJzer
Afmetingen 100 x 200 x 100 cm (h x b x d)
Gewicht 150 g
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jan Mankes - Oliefles. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 139!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Oliefles. Ingelijst.
Techniek Heliogravure
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 139
Armando - Kleurengiclee ROTES BILD II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee ROTES BILD II Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 50 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 315!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 315
Herman Brood - Kleurenzeefdruk FAMMILY AFFAIR Handgesignerrd. kopen? Bied vanaf 299!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk FAMMILY AFFAIR Handgesignerrd.
Afmetingen 59 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Jan Mankes - Raaf. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 119!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Raaf. Ingelijst.
Techniek Heliogravure
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 119
1 bieding
Jan Mankes - Paard. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 119!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Paard. Ingelijst.
Techniek Heliogravure
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 119
Jan Mankes - Annie. Vrouw van de kunstenaar. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 119!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Annie. Vrouw van de kunstenaar. Ingelijst.
Techniek Heliogravure
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 119
Cathalijn Wouters - De lichtheid van het bestaan kopen? Bied vanaf 7900!
Cathalijn Wouters (1955) Nederlands De lichtheid van het bestaan
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 170 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 7.900
Richard Smeets - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 20!
Richard Smeets (1955) Nederlands Zonder titel.
Afmetingen 38 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Ria van der Wens - koperets ‘Harmonie’ kopen? Bied vanaf 20!
Ria van der Wens (1938) Nederlands koperets ‘Harmonie’
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Gerardus Johannes Ernens - Bosbeek. kopen? Bied vanaf 100!
Gerardus Johannes Ernens (1935) Nederlands Bosbeek.
Afmetingen 82 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Hendrikus IJkelenstam - Rust. kopen? Bied vanaf 30!
Hendrikus IJkelenstam (1897-1993) Nederlands Rust.
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Han Schuil - 2 luxe catalogi (2000 + 2009) kopen? Bied vanaf 40!
Han Schuil (1958) Nederlands 2 luxe catalogi (2000 + 2009)
Techniek Softcover
Afmetingen 31.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 40
Reinier Lucassen - De hoed kopen? Bied vanaf 195!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands De hoed
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Firma Regout & Co - 1 bord Canton 21cm. doorsnee. kopen? Bied vanaf 30!
Firma Regout & Co (1827-1899) Nederlands 1 bord Canton 21cm. doorsnee.
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gewicht 300 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 30
Firma Regout & Co - Bord Hindostan/Kintsugi van rond 1855. kopen? Bied vanaf 30!
Firma Regout & Co (1827-1899) Nederlands Bord Hindostan/Kintsugi van rond 1855.
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gewicht 400 g
€ 30
Ronald Boonacker - Toscaans landschap 1, Italië kopen? Bied vanaf 90!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Toscaans landschap 1, Italië
Afmetingen 52 x 109 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Piet Warffemius - Darja's bird kopen? Bied vanaf 67!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Darja's bird
Afmetingen 73 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 67