Willem Minderman (1910-1985)
"Dordogne".
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 29 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |