Rineke Kop - Zonder titel (1-1007)

Rineke Kop - Zonder titel (1-1007) kopen? Bied vanaf 50!
Rineke Kop - Zonder titel (1-1007) kopen? Bied vanaf 50!Rineke Kop - Zonder titel (1-1007) kopen? Bied vanaf 50!Rineke Kop - Zonder titel (1-1007) kopen? Bied vanaf 50!Rineke Kop - Zonder titel (1-1007) kopen? Bied vanaf 50!Rineke Kop - Zonder titel (1-1007) kopen? Bied vanaf 50!
  • Rineke Kop (1951)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Acryl
Drager Karton
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Acryl/gemengde techniek op hoogwaardig papier.
Bladmaat: 60 x 50 cm. Niet in lijst of passepartout.

Opleiding: KABK. Woon- en werkzaam in Den Haag.
Binnen Nederland € 8,25
Naar België € 14,25
Naar Duitsland € 14,25
Europese Unie € 14,25
Wereldwijd € 30,00

Rineke Kop (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  advanriel
317 verkochte items
Alle items (14)
50 cm
60 cm