Mark Verdoes - Vlinder IV

Mark Verdoes - Vlinder IV kopen? Bied vanaf 50!
Mark Verdoes - Vlinder IV kopen? Bied vanaf 50!Mark Verdoes - Vlinder IV kopen? Bied vanaf 50!Mark Verdoes - Vlinder IV kopen? Bied vanaf 50!Mark Verdoes - Vlinder IV kopen? Bied vanaf 50!Mark Verdoes - Vlinder IV kopen? Bied vanaf 50!
  • Mark Verdoes (1960-2024)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2006
Techniek Giclée
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 53 x 75 cm (h x b)
Incl. lijst 78 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 19
Charmant werk van Mark Verdoes (Den Haag, 1960), fotograaf, schilder en beeldhouwer. Dit is nummer 6 uit een oplage van 19.
De hier vermelde afmetingen van het werk zijn die van de uitsparing van passe-partout. De afbeelding meet 49,5 (hoog) x 73 cm (breed).
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boxtel, Nederland

Mark Verdoes (1960-2024)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  Djipfries
Lid sinds 2024
37 verkochte items
Alle items (18)
98 cm
78 cm
75 cm
53 cm