Jan Cremer - ‘Umbrië’ (grote ingelijste zeefdruk)

Jan Cremer - ‘Umbrië’ (grote ingelijste zeefdruk) kopen? Bied vanaf 850!
Jan Cremer - ‘Umbrië’ (grote ingelijste zeefdruk) kopen? Bied vanaf 850!Jan Cremer - ‘Umbrië’ (grote ingelijste zeefdruk) kopen? Bied vanaf 850!Jan Cremer - ‘Umbrië’ (grote ingelijste zeefdruk) kopen? Bied vanaf 850!Jan Cremer - ‘Umbrië’ (grote ingelijste zeefdruk) kopen? Bied vanaf 850!Jan Cremer - ‘Umbrië’ (grote ingelijste zeefdruk) kopen? Bied vanaf 850!Jan Cremer - ‘Umbrië’ (grote ingelijste zeefdruk) kopen? Bied vanaf 850!Jan Cremer - ‘Umbrië’ (grote ingelijste zeefdruk) kopen? Bied vanaf 850!
  • Jan Cremer (1940-2024)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2004
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Incl. lijst 94 x 136 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 60
De zeefdruk ‘Umbrië’ van Jan Cremer, zelden aangeboden, uit 2004 kenmerkt door golvende lijnen in blauw, groen en geel.

De zeefdruk, op geschept papier, is gesigneerd en genummerd. De afmetingen van de eenvoudige houten lijst zijn 136 x 3 x 94 cm. (l x b x h). Het beeld is 120 x 80 cm.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hengelo ov, Nederland