Armando (1929-2018)
  5. Kunstenaar
  6. >
  7. Armando
Armando (1929-2018)

Armando (1929-2018)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus

Herman Dirk van Dodeweerd, bekend als ARMANDO (Amsterdam 1929 - Potsdam 2018)

Beeldhouwer, Schrijver, Film- en documentairemaker, Violist

Armando (1929-2018): Een Gedenkwaardige Kunstenaar in de Moderne Kunst

Armando, geboren in 1929 en overleden in 2018, was een invloedrijke Nederlandse kunstenaar die zijn stempel heeft gedrukt op de moderne kunstwereld. Zijn veelzijdige en indringende werk omvatte schilderijen, beeldhouwwerken en literatuur, en zijn unieke artistieke visie heeft generaties geïnspireerd.

Als lid van de Nederlandse kunstbeweging Nul en medeoprichter van de informele groep "De Nieuwe Stijl," verkende Armando de relatie tussen mens, geschiedenis en geweld in zijn werk. Zijn kunstwerken weerspiegelen vaak duistere thema's en introspectieve reflecties, en laten een diepgaande indruk achter bij de kijkers.

Zijn beroemde serie "Schuldige Landschappen" combineerde beelden van landschappen met verhalen over de Tweede Wereldoorlog, waarbij hij het concept van collectieve herinnering en trauma onderzocht. Zijn vermogen om complexe emoties en geschiedenissen vast te leggen in zijn kunst gaf zijn werk een diepere lading en betekenis.

Armando's invloed reikte verder dan de kunstwereld. Hij was een productieve schrijver, dichter en essayist, en zijn literaire werken waren even krachtig en provocerend als zijn visuele kunst. Zijn bijdragen aan zowel kunst als literatuur hebben hem een ereplaats gegeven in de Nederlandse culturele geschiedenis.

Met tentoonstellingen in vooraanstaande musea en kunstgalerijen, evenals een blijvende erfenis in de artistieke gemeenschap, blijft Armando's werk relevant en inspirerend. Zijn vermogen om pijnlijke thema's aan te pakken en menselijke ervaringen te verbeelden, maakt hem tot een gedenkwaardige en invloedrijke figuur in de moderne kunst.

Aangeboden items
34
Verkochte items
997
Nationaliteit
Nederlands Nederlands   Duits Duits
Links
Favoriet
Armando - Kreuz kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kruis
Techniek Giclée
Afmetingen 106.5 x 106.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Armando - Giclee DAS FENSTER Handgesignee kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee DAS FENSTER Handgesignee
Techniek Giclée
Afmetingen 52 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Armando - Kleurengiclee DIE BIRGE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BIRGE Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee GESTALT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee GESTALT Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 219
Armando - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Armando - Kleurengiclee op Canvas DER TISCH Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee op Canvas DER TISCH Handgesigneerd.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 229
Direct kopen
Armando - Kleurengiclee GESTALT BLAU Handgesign kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee GESTALT BLAU Handgesign
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Direct kopen
Armando - Giclee KORPERLICH Handgesign. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee KORPERLICH Handgesign.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Armando - Litho: das blatt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: das blatt
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Armando - Litho: Das rad - 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: Das rad - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Armando - Der Berg kopen? Bied vanaf 89!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Der Berg
Techniek Giclée
Afmetingen 48 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Armando - 'Figure' kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 'Figure'
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Armando - Kunstboek: The Berlin Years - 1989 kopen? Bied vanaf 49!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kunstboek: The Berlin Years - 1989
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Armando - De Kop kopen? Bied vanaf 350!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits De Kop
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Armando - Der Baum kopen? Bied vanaf 30000!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Der Baum
Afmetingen 200 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30.000
Direct kopen
Armando - Giclee: der Baum - 2013 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: der Baum - 2013
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Direct kopen
Armando - Armando - Giclee: der Baum - 2013 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Giclee: der Baum - 2013
Techniek Giclée
Afmetingen 48 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Techniek Carborundum
Afmetingen 50 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 865
Direct kopen
Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gemonografeerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Armando - Giclee: Blatter kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Blatter
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Armando - handgesigneerde litho | 'Der Baum' | 1988 kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits handgesigneerde litho | 'Der Baum' | 1988
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Armando - Giclee op linnen: Gestalt (groot werk) kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee op linnen: Gestalt (groot werk)
Techniek Giclée
Afmetingen 127 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 275
Direct kopen
Armando - Giclee: Damals - 2015 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Damals - 2015 (laatste exemplaar!)
Techniek Giclée
Afmetingen 55 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Armando - Giclee: Blatter kopen? Bied vanaf 170!
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 170
Direct kopen
Armando - Armando - Giclee: Körperlich kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Giclee: Körperlich
Techniek Giclée
Afmetingen 62.5 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Armando - Giclee: Flügel kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Flügel
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen

Kunst kopen van Armando

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Armando? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Armando. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Armando en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Armando te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Armando!

Volg het aanbod kunst van Armando te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Armando te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Armando instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Armando kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Armando!

Waarom via Kunstveiling kunst van Armando kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Armando en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Armando via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Armando of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Armando?

Kunst kopen van Armando begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Armando, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Armando. Om meer kans te maken om de Armando te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Armando! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.