undefined
  1. Home
  2. >
  3. Kunstenaars
  4. >
  5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

filters

Prent 190

Prent 190 gaf jaarlijks series van werken van hedendaagse grafische kunst uit, welke in oplagen van 190 exemplaren werden vervaardigd. Elk jaar werden er andere kunstenaars gevraagd om aan Prent 190 mee te werken. Het doel van Prent 190 was om een bredere maatschappelijke kring te kunnen voorzien in de groeiende behoefte aan originele kunstwerken. Alle prenten zijn hand gedrukt, gesigneerd en voorzien van een exemplaarnummer.

De werken van Prent 190 hebben een genummerde oplage van 190 stuks. In dit overzicht ziet u al het aangeboden werk van kunstenaars die meegedaan hebben met Prent 190, ook als deze werken niet tot de Prent 190 serie gerekend kunnen worden.

Lucebert - Grote litho - 1993 kopen? Bied vanaf 199!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Grote litho - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 199
Direct kopen
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: dame achter het gordijn - 1979 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: dame achter het gordijn - 1979 (nette lijst!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 94.5 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 250
Direct kopen
Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 110!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 110
Direct kopen
Jef Diederen - Serie van 6 litho's - 1994 kopen? Bied vanaf 125!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Serie van 6 litho's - 1994
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 125
Direct kopen
Willem van Malsen - Litho: Vijf jaar Galerie Balans - 1975 kopen? Bied vanaf 49!
Willem van Malsen (1940-2005) Nederlands Litho: Vijf jaar Galerie Balans - 1975
Techniek Litho
Afmetingen 34.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 49
Direct kopen
Joop Moesman - Litho: Handen - Voor de Petitentjes kopen? Bied vanaf 150!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Litho: Handen - Voor de Petitentjes
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 150
Direct kopen
Ko Oosterkerk - "vogelliefde" kopen? Bied vanaf 65!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands "vogelliefde"
Techniek Droge Naald
Afmetingen 49 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 65
Direct kopen
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: 'Macbeth' - 1974 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: 'Macbeth' - 1974 (nette lijst!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 90.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 250
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk: Clown - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Clown - 1994
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Co Westerik - Kleurenlitho: "Bloemornament" - 1987 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kleurenlitho: "Bloemornament" - 1987 (nette lijst!)
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Mark Brusse - A propos de la rose de Quito kopen? Bied vanaf 85!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans A propos de la rose de Quito
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 90 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 85
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Blauwfond" - 2022 kopen? Bied vanaf 1499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijst acryl op doek: "Blauwfond" - 2022
Techniek Acryl
Afmetingen 28 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.499
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek - 2022 kopen? Bied vanaf 1599!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijst acryl op doek - 2022
Techniek Acryl
Afmetingen 27.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.599
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek - 2016 kopen? Bied vanaf 1399!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijst acryl op doek - 2016
Techniek Acryl
Afmetingen 23.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.399
Direct kopen
Ger Lataster - Grote kleuren lithografie in lila groen en bruin - nr 1 van 100 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Grote kleuren lithografie in lila groen en bruin - nr 1 van 100 - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 32
Direct kopen
Klaas Gubbels - Houtdruk/tekening: hartenman kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk/tekening: hartenman
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 46.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 429
Direct kopen
Klaas Gubbels - Zeefdruk: Stilleven - 1999 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk: Stilleven - 1999
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 499
Direct kopen
Peter Vos - Litho: Mus Plumatus - 1972 kopen? Bied vanaf 250!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Litho: Mus Plumatus - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 250
Direct kopen
Ans Wortel - Ingelijste gemengde techniek: "Op 'm stenenstraat met je hoofd... - 1976 kopen? Bied vanaf 239!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Ingelijste gemengde techniek: "Op 'm stenenstraat met je hoofd... - 1976
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 41.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 239
Direct kopen
Peter Vos - Litho: Struthio camelus - 1972 kopen? Bied vanaf 250!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Litho: Struthio camelus - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 250
Direct kopen
Jef Diederen - Omgehakte bomen kopen? Bied vanaf 100!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Omgehakte bomen
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Direct kopen
Aat Verhoog - Gezellig op 't bankje kopen? Bied vanaf 100!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Gezellig op 't bankje
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Direct kopen
Corneille - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 299
Direct kopen
Kees van Bohemen - Ingelijste litho: Vrouw - 1981 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste litho: Vrouw - 1981
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 250
Direct kopen
Corneille - Litho: La chanson du mal-aimé - 1989 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: La chanson du mal-aimé - 1989
Techniek Litho
Afmetingen 53.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 299
Direct kopen
Corneille - 2 boeken, waarvan 1 gesigneerd kopen? Bied vanaf 99!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2 boeken, waarvan 1 gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Openingsbod
€ 99
Direct kopen
Ans Wortel - Onuitsprekelijk lief, gouache (groot) kopen? Bied vanaf 375!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Onuitsprekelijk lief, gouache (groot)
Techniek Gouache
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 375
Direct kopen
Corneille - Songs d'été - laatste exemplaar ! kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Songs d'été - laatste exemplaar !
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 64 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 350
Direct kopen
Dirkje Kuik - Konijnenschool, inkttekening kopen? Bied vanaf 150!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Konijnenschool, inkttekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 150
Direct kopen
Corneille - ‘Été souverain’ - kleurenzeefdruk - 1987 - oplage XX- mooi ingelijst - groot. kopen? Bied vanaf 695!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ‘Été souverain’ - kleurenzeefdruk - 1987 - oplage XX- mooi ingelijst - groot.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 123 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 695
Direct kopen
Corneille - ontwerp voor Swatch horloge + Swatch horloge kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ontwerp voor Swatch horloge + Swatch horloge
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 52 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 375
Direct kopen
Bram van Velde - Zwart-wit litho uit 1966 kopen? Bied vanaf 350!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Zwart-wit litho uit 1966
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 350
Direct kopen
Bram van Velde - Zwart-wit litho uit 1966 kopen? Bied vanaf 350!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Zwart-wit litho uit 1966
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 350
Direct kopen
Pierre Alechinsky - kleurenets L’origine du monde 2 - 1993 kopen? Bied vanaf 595!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch kleurenets L’origine du monde 2 - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 595
Direct kopen
Pierre Alechinsky - kleurenets L’origine du monde 1 - 1993 kopen? Bied vanaf 595!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch kleurenets L’origine du monde 1 - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 595
Direct kopen
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979. kopen? Bied vanaf 365!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979.
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 365
Direct kopen
Miguel Berrocal - blinddruk, ‘David’, handgesigneerd, 1971 kopen? Bied vanaf 99!
Miguel Berrocal (1933-2006) Spaans blinddruk, ‘David’, handgesigneerd, 1971
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 99
Direct kopen
Pat Andrea - Zeer groot kleuren litho "Schetsboek nr. 2" zeer kleine oplage (15) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Pat Andrea (1942) Nederlands Zeer groot kleuren litho "Schetsboek nr. 2" zeer kleine oplage (15) - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 75
Direct kopen
Reinier Lucassen - ONDERWRP & AFB kopen? Bied vanaf 395!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands ONDERWRP & AFB
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 395
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Galactic Flying Objects kopen? Bied vanaf 1225!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Galactic Flying Objects
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 1.225
Direct kopen
Ger Lataster - het oordeel van Paris kopen? Bied vanaf 135!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands het oordeel van Paris
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 135
Direct kopen
Corneille - L'oiseau habite les songes zilveren hanger broche, handgesigneerd, 1991 kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'oiseau habite les songes zilveren hanger broche, handgesigneerd, 1991
Techniek Overig
Afmetingen 7 x 6 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 42 g
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 800
Direct kopen
Kees van Bohemen - zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 73 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 175
Direct kopen
Corneille - Set van 8 borden (Laatste!)- De Blauwe Engel naar Rubens - 2002 kopen? Bied vanaf 90!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Set van 8 borden (Laatste!)- De Blauwe Engel naar Rubens - 2002
Techniek Keramiek
Afmetingen 26.5 x 26.5 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Openingsbod
€ 90
Direct kopen
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 75
Direct kopen
Corneille - Ets / Aquatint Vrouw en vogel, 1991 kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ets / Aquatint Vrouw en vogel, 1991
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 450
Direct kopen
Ger Lataster - Hermine in de tuin kopen? Bied vanaf 120!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Hermine in de tuin
Techniek Litho
Afmetingen 120 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 120
Direct kopen
Roger Raveel - Hand met sigaret kopen? Bied vanaf 820!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Hand met sigaret
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 820
Direct kopen
Lucebert - Droge naald - Mona Lisa kopen? Bied vanaf 130!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Droge naald - Mona Lisa
Techniek Droge Naald
Afmetingen 68 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 130
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis nummer 21 kopen? Bied vanaf 875!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis nummer 21
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 875
Direct kopen