5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Klaas Gubbels - 'De Hond' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands 'De Hond' (mooi gelijst)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 41.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Joop Moesman - Kuik, Wijnberg, de jong:diverse litho's incl boekjes Petit nr 1 t/m 6 - 1979 kopen? Bied vanaf 449!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Kuik, Wijnberg, de jong:diverse litho's incl boekjes Petit nr 1 t/m 6 - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 22.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 449
Direct kopen
Corneille - Zilveren broche met doosje kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zilveren broche met doosje
Techniek Zilver
Afmetingen 2.5 x 3.8 x 0.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Ans Wortel - Gemengde techniek: ''bewoners van 'n blauw gebied ... - 1976 kopen? Bied vanaf 225!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gemengde techniek: ''bewoners van 'n blauw gebied ... - 1976
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Jan Montyn - 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Guillaume Le Roy - grote - 1999 - E.A. kleuren Houtsnede met persoonl. opdracht "voor Rimi" kopen? Bied vanaf 56!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands grote - 1999 - E.A. kleuren Houtsnede met persoonl. opdracht "voor Rimi"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 56
Direct kopen
Co Westerik - 'Lipstick' zeefdruk + boek_elk gesigneerd en parallel genummerd kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands 'Lipstick' zeefdruk + boek_elk gesigneerd en parallel genummerd
Afmetingen 47 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 225
Direct kopen
Roger Raveel - Kleurenlitho - 1976 kopen? Bied vanaf 895!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Kleurenlitho - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Klaas Gubbels - Acryl verf op karton: Stilleven - 2011 kopen? Bied vanaf 1295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Acryl verf op karton: Stilleven - 2011
Techniek Acryl
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 1.295
Direct kopen
Jef Diederen - Gesigneerd boek - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Gesigneerd boek - 1991
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 55
Direct kopen
Afmetingen 68 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Pieter Holstein - met de hand ingekleurde litho - 2002 kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Holstein (1934) Nederlands met de hand ingekleurde litho - 2002
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Afmetingen 83 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 189
Direct kopen
Dirkje Kuik - Inkttekening: uit boek "De nachtcactus bloeit - 1982 kopen? Bied vanaf 75!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Inkttekening: uit boek "De nachtcactus bloeit - 1982
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 13 x 16.3 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Ans Wortel - Foto-litho: kunst is de weg herkenbaar maken - 1977 kopen? Bied vanaf 59!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Foto-litho: kunst is de weg herkenbaar maken - 1977
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Victor Vasarely - Ingelijste zeefdruk: Japet kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Ingelijste zeefdruk: Japet
Afmetingen 62.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Ans Wortel - Tijdsspreuk kopen? Bied vanaf 125!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Tijdsspreuk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Jeroen Henneman - Boek: Verzameld werk - 2002 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 75!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Boek: Verzameld werk - 2002 (gesigneerd!)
Techniek Hardcover
Afmetingen 31.5 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Peter Struycken - zeefdruk: geometrisch abstract (1966) kopen? Bied vanaf 250!
Peter Struycken (1939) Nederlands zeefdruk: geometrisch abstract (1966)
Afmetingen 48 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Corneille - Litho zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Afmetingen 48 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 48 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Corneille - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Corneille - 13 gesigneerde zeefdrukken in uitgave 'Salomé' kopen? Bied vanaf 1900!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 13 gesigneerde zeefdrukken in uitgave 'Salomé'
Afmetingen 32 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.900
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Corneille - Gouache kopen? Bied vanaf 1100!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Direct kopen
Rob van Koningsbruggen - Drieluik: Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 250!
Rob van Koningsbruggen (1948) Nederlands Drieluik: Abstracte compositie
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Corneille - Ingelijste litho: Pour les jeux olympics - 1993 (nette lijst) kopen? Bied vanaf 75!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: Pour les jeux olympics - 1993 (nette lijst)
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Afmetingen 84 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Peter Vos - Litho: Mus Plumatus - 1972 kopen? Bied vanaf 195!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Litho: Mus Plumatus - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Dirkje Kuik - 2 Litho's: Veduta en Venetië + boekje Petit 3 - 1979 kopen? Bied vanaf 125!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands 2 Litho's: Veduta en Venetië + boekje Petit 3 - 1979
Techniek Softcover
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Joop Moesman - Litho: op wacht - 1979 + boekje Petit 1 kopen? Bied vanaf 150!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Litho: op wacht - 1979 + boekje Petit 1
Techniek Softcover
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Dirkje Kuik - Dirkje Kuik – Held van het Potspel – gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 49!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Dirkje Kuik – Held van het Potspel – gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Martin Engelman - Kleurenlitho - 1970 kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Kleurenlitho - 1970
Techniek Litho
Afmetingen 88.5 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957 kopen? Bied vanaf 100!
Frank Lodeizen (1931-2013) Nederlands Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Corneille - Ingelijste gemengde techniek - 1979 (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 1000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste gemengde techniek - 1979 (nieuwe lijst!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Corneille - tekening + gem. techniek + foto + handgeschreven teksten: Gustav Mahler - 1993 kopen? Bied vanaf 1495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch tekening + gem. techniek + foto + handgeschreven teksten: Gustav Mahler - 1993
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.495
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Corneille - Met aquarel ingekleurde litho: 'Les aventures de Pinocchio - '73 - '88 kopen? Bied vanaf 1995!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Met aquarel ingekleurde litho: 'Les aventures de Pinocchio - '73 - '88
Techniek Litho
Afmetingen 82 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Direct kopen
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Klaas Gubbels - Aquarel: figuur- 1981 kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Aquarel: figuur- 1981
Techniek Aquarel
Afmetingen 13.5 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Klaas Gubbels - Pentekening - 1983 kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Pentekening - 1983
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 19 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 295
Direct kopen
Corneille - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1975
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - Ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 225!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Ingelijste zeefdruk - 1991
Afmetingen 52 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Afmetingen 60 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Klaas Gubbels - Zeefdruk met bijbehorend tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk met bijbehorend tekstblad - 1981
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen