5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Karel Appel - Here I am again kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Here I am again
Afmetingen 88 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Afmetingen 52 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Techniek Keramiek
Afmetingen 10.5 x 10.5 x 0.7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 54
Direct kopen
Klaas Gubbels - Unieke handgekleurde lijnets | 'Alles Kan' (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 600!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Unieke handgekleurde lijnets | 'Alles Kan' (INGELIJST)
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21.5 x 32.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.799
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 995
Direct kopen
Corneille - Dame met vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Dame met vogel
Afmetingen 60 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Proefdruk
Afmetingen 63 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 300
Direct kopen
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Guido de Waart - 1967 '' Yellow Sickle " Prent 190 kopen? Bied vanaf 35!
Guido de Waart (1931) Nederlands 1967 '' Yellow Sickle " Prent 190
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 64 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Afmetingen 33 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Afmetingen 24 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.299
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijste gemengde techniek op doek: "Shadow" - 2005 kopen? Bied vanaf 2399!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste gemengde techniek op doek: "Shadow" - 2005
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.399
Direct kopen
Aat Verhoog - Litho: zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Litho: zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Hannes Postma - Kopje kopen? Bied vanaf 100!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Kopje
Afmetingen 96 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan Sierhuis - “Gitana” kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands “Gitana”
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Corneille - zeefdruk met aquarel ondergrond - Cobra kat- 1950/2003 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk met aquarel ondergrond - Cobra kat- 1950/2003
Afmetingen 21 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Herman Berserik - Einde van de zomer kopen? Bied vanaf 1600!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Einde van de zomer
Techniek Acryl
Afmetingen 28.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen
Sam Middleton - Magic Circle kopen? Bied vanaf 20!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Magic Circle
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Ans Wortel - Naamloos kopen? Bied vanaf 150!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Naamloos
Techniek Gouache
Afmetingen 35.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Ans Wortel - Als wandelaars die op weg zijn naar donker. kopen? Bied vanaf 175!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Als wandelaars die op weg zijn naar donker.
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Ans Wortel - Hopend op hulp van 'n voorouder tijdens 't opvoeden van een kind kopen? Bied vanaf 175!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Hopend op hulp van 'n voorouder tijdens 't opvoeden van een kind
Techniek Gouache
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Ans Wortel - Naamloos kopen? Bied vanaf 175!
Techniek Gouache
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Karel Appel - Gekleurde reliefdruk van een houtdruk met carborundum: ‘Tigre de papier’ - 1978 kopen? Bied vanaf 1895!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Gekleurde reliefdruk van een houtdruk met carborundum: ‘Tigre de papier’ - 1978
Techniek Carborundum
Afmetingen 77 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.895
Direct kopen
Corneille - 6 onderzetters kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 6 onderzetters
Afmetingen 1 x 9 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 720 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 990
Direct kopen
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Gerard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011) Nederlands Gesigneerde zeefdruk
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 28.5 x 28.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Afmetingen 53 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 58 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Pat Andrea - Gemengde druktechniek op papier | 'Kamer' | 1994 kopen? Bied vanaf 200!
Pat Andrea (1942) Nederlands Gemengde druktechniek op papier | 'Kamer' | 1994
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Sam Middleton - Anna Polona kopen? Bied vanaf 1250!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Anna Polona
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Sam Middleton - Music Lesson IV kopen? Bied vanaf 1250!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Music Lesson IV
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Jeroen Henneman - Handgesigneerde kleurenlitho | 'Verkeer in de stad' | 1988 kopen? Bied vanaf 200!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Handgesigneerde kleurenlitho | 'Verkeer in de stad' | 1988
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Reinier Lucassen - Handgesigneerde ets | 'Idol 3' | 1988 kopen? Bied vanaf 120!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands Handgesigneerde ets | 'Idol 3' | 1988
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Tjeng Sit Oey - Zeefdruk, zonder titel. Prent 190 kopen? Bied vanaf 55!
Tjeng Sit Oey (1917-1987) Nederlands Zeefdruk, zonder titel. Prent 190
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Tjeng Sit Oey - Zeefdruk Zonder titel Prent 190 kopen? Bied vanaf 55!
Tjeng Sit Oey (1917-1987) Nederlands Zeefdruk Zonder titel Prent 190
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Le Pinceau Voyageur - Fondation Boghossian kopen? Bied vanaf 110!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Le Pinceau Voyageur - Fondation Boghossian
Techniek Offset
Afmetingen 118 x 84 cm (h x b)
€ 110
Direct kopen
Guido de Waart - voor mij niet leesbaar kopen? Bied vanaf 35!
Guido de Waart (1931) Nederlands voor mij niet leesbaar
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Metten Koornstra - Geen titel kopen? Bied vanaf 25!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands Geen titel
Techniek Litho
Afmetingen 26 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Karel Appel - Circus Poster - LAAC kopen? Bied vanaf 60!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Circus Poster - LAAC
Techniek Offset
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.2 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Thomas Lenk - THOMAS LENK - "Konstruktive optische Logik", Siebdruck kopen? Bied vanaf 180!
Thomas Lenk (1933-2014) Duits THOMAS LENK - "Constructieve optische logica", zeefdruk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 180
Direct kopen