5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Pierre van Soest - Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini, zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 85 x 44 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Zijde
€ 145
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 160 x 40 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 30 g
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 120
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 81.5 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Constant - Horreur kopen? Bied vanaf 250!
Constant (1920-2005) Nederlands Horreur
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Carel Visser - Oxiderend stalen beeld: twee zusters - 2000 (grote versie) kopen? Bied vanaf 699!
Carel Visser (1928-2015) Nederlands Oxiderend stalen beeld: twee zusters - 2000 (grote versie)
Techniek Overig
Afmetingen 8 x 12 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 1271 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Jef Diederen - lot van drie werken kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands lot van drie werken
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Direct kopen
Eduard Flor - geen titel kopen? Bied vanaf 100!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands geen titel
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Afmetingen 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Paysage nocturne kopen? Bied vanaf 825!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Paysage nocturne
Techniek Ets
Afmetingen 63 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Joop Moesman - Windkracht acht, litho kopen? Bied vanaf 100!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Windkracht acht, litho
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Afmetingen 83 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Jef Diederen - Abstracte compositie, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 575!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Abstracte compositie, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst, groot!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 128 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Direct kopen
Willem Hussem - Compositie met zwart en rode blokjes kopen? Bied vanaf 225!
Willem Hussem (1900-1974) Nederlands Compositie met zwart en rode blokjes
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Jeroen Henneman - kompositie met kubussen kopen? Bied vanaf 225!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands kompositie met kubussen
Techniek Potlood
Afmetingen 26.5 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - zonder titel kopen? Bied vanaf 210!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands zonder titel
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Direct kopen
Willem Hussem - Compositie met gekruiste lijnen in groen op blauw kopen? Bied vanaf 225!
Willem Hussem (1900-1974) Nederlands Compositie met gekruiste lijnen in groen op blauw
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie C kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie C
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Ad Dekkers - door Carel Blotkamp kopen? Bied vanaf 60!
Ad Dekkers (1938-1974) Nederlands door Carel Blotkamp
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 18.5 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - Alle kleuren van alle auto’s, metaal- en reliëfdruk kopen? Bied vanaf 195!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands Alle kleuren van alle auto’s, metaal- en reliëfdruk
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Structureel abstract - uit "Formatie" kopen? Bied vanaf 239!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Structureel abstract - uit "Formatie"
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 239
Direct kopen
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Victor Vasarely - Gotha, zeefdruk kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Gotha, zeefdruk
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Corneille - Femme Heureuse kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme Heureuse
Afmetingen 62 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 310!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Gouache (1965) - Nieuw ingelijst.
Techniek Gouache
Afmetingen 47 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 310
Direct kopen
Jan Cremer - Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001). kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001).
Afmetingen 121 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Ger Lataster - Engel boven tafel (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Engel boven tafel (Groot)
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Horst Antes - Zeit Räume kopen? Bied vanaf 1150!
Horst Antes (1936) Duits Zeit Räume
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.150
Direct kopen
Afmetingen 44 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Corneille - 1978 De mooie Georgiër kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1978 De mooie Georgiër
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Mark Brusse - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans zonder titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 38 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Afmetingen 50 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Corneille - Le baobab, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Corneille - La reine du monde, litho kopen? Bied vanaf 275!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Constant - 'Het Verhoor [I]' kopen? Bied vanaf 400!
Constant (1920-2005) Nederlands 'Het Verhoor [I]'
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Lucebert - abstract cobra figuur kopen? Bied vanaf 1950!
Lucebert (1924-1994) Nederlands abstract cobra figuur
Techniek Gouache
Afmetingen 68 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.950
Direct kopen
Lucebert - Cobra figuur kopen? Bied vanaf 750!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Cobra figuur
Techniek Gouache
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Corneille - Parole de chair - map met 3 gesigneerde litho’s en tekstbladen kopen? Bied vanaf 599!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Parole de chair - map met 3 gesigneerde litho’s en tekstbladen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Corneille - Eveil, litho, 66x51 cm, gesigneerd, 1971 kopen? Bied vanaf 290!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Eveil, litho, 66x51 cm, gesigneerd, 1971
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 290
Direct kopen
Lucebert - zonder titel 81.XI.15 kopen? Bied vanaf 745!
Lucebert (1924-1994) Nederlands zonder titel 81.XI.15
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 745
Direct kopen