5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Jörg Remé - Man and Nature kopen? Bied vanaf 30!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Man and Nature
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Peter Vos - Gevoelens - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 259!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Gevoelens - gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Peter Vos - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 250!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Klaas Gubbels - boven de stad kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands boven de stad
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Jan Sierhuis - Vuurtje op het strand kopen? Bied vanaf 550!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Vuurtje op het strand
Afmetingen 50 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Jan Sierhuis - Het was een lange nacht kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Het was een lange nacht
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Ger Lataster - handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 1988
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Reinier Lucassen - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'KLTR AB ANTI' kopen? Bied vanaf 120!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'KLTR AB ANTI'
Afmetingen 63 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Guillaume Le Roy - compositie in zwart voor Prent 190 kopen? Bied vanaf 75!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands compositie in zwart voor Prent 190
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Willem Hussem - Compositie met gekruiste lijnen in blauw, zwart en groen kopen? Bied vanaf 225!
Willem Hussem (1900-1974) Nederlands Compositie met gekruiste lijnen in blauw, zwart en groen
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Roger Raveel - Raveel op de Leie kopen? Bied vanaf 690!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Raveel op de Leie
Afmetingen 85 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 690
Direct kopen
Co Westerik - Verschijning over het land, litho kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Verschijning over het land, litho
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Corneille - zeefdruk - Femme et oiseau - 1992. kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk - Femme et oiseau - 1992.
Afmetingen 38 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Dessins d' Alechinsky kopen? Bied vanaf 32!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Dessins d' Alechinsky
Techniek Softcover
Afmetingen 18 x 20 cm (h x b)
€ 32
Direct kopen
Antonio Segui - zonder titel - met lijst! (opslag extern) kopen? Bied vanaf 85!
Afmetingen 74 x 58.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Sam Middleton - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 53 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Jeroen Henneman (1943) zeefdruk - 'De aquarel' - 1990
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jeroen Henneman (1943) kleurenzeefdruk | 'Langs de Rijn' | 1995
Afmetingen 68 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 180
Direct kopen
Jan Montyn - 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 75 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Afmetingen 90 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Lucebert - Ets: Derde gezicht kopen? Bied vanaf 150!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Derde gezicht
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Constant - Ets: Robot (kleur) kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Robot (kleur)
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Jörg Remé - Figuur, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Figuur, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 34.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Klaas Gubbels - zeefdruk + tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 90!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk + tekstblad - 1981
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Horst Antes - Litho kopen? Bied vanaf 195!
Horst Antes (1936) Duits Litho
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 4x Ets/aquatint op 1 blad
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 76.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 129
Direct kopen
Jan Montyn - ets: Pour la femme - 1972 (oplage slechts 15 stuks!) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands ets: Pour la femme - 1972 (oplage slechts 15 stuks!)
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Jacqueline de Jong - Dame in het blauw kopen? Bied vanaf 200!
Jacqueline de Jong (1939-2024) Nederlands Dame in het blauw
Techniek Litho
Afmetingen 86 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Constant - Ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: zangles - 1982
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 22.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Jan Montyn - Ets: Tresor - 1971 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Tresor - 1971
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 77.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Han Mes - Twee litho's, Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Han Mes (1936) Nederlands Twee litho's, Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jean Messagier - 3 Mille-feuilles rendent hommage a Van Gogh, litho kopen? Bied vanaf 45!
Jean Messagier (1920-1999) Frans 3 Mille-feuilles rendent hommage a Van Gogh, litho
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Daniel Humair - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 40!
Daniel Humair (1938) Frans Abstracte compositie, litho
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Martin Engelman - Compositie, litho kopen? Bied vanaf 35!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Compositie, litho
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen