5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Herman Berserik - Stadsgezicht, aquatint ets kopen? Bied vanaf 195!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Stadsgezicht, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 4.5 x 3 x 0.3 cm (h x b x d)
Gewicht 28 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 260
Direct kopen
Corneille - Aquagravure L'Oiseau blanc / De witte vogel 1997 kopen? Bied vanaf 900!
Techniek Gravure
Afmetingen 70 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Dirkje Kuik - Bewaarschoolkinderen, ets (proefdruk, mogelijk unica) kopen? Bied vanaf 50!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Bewaarschoolkinderen, ets (proefdruk, mogelijk unica)
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jan Montyn - Kleur ets kopen? Bied vanaf 200!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Kleur ets
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Kees van Bohemen - Vrouw tussen de gordijnen. kopen? Bied vanaf 199!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Vrouw tussen de gordijnen.
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Sam Middleton - Grieg, Concerto opus 16 kopen? Bied vanaf 150!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Grieg, Concerto opus 16
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - zwart vierkant kopen? Bied vanaf 325!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands zwart vierkant
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 145 x 9.5 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 60
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijste olieverf op doek - 2022 kopen? Bied vanaf 1395!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste olieverf op doek - 2022
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.395
Direct kopen
Jan Montyn - zonder titel - met lijst! ( opslag extern) kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands zonder titel - met lijst! ( opslag extern)
Techniek Ets
Afmetingen 77 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Martin Engelman - 'Rendez-vous Au Jardin Zoologique' met lijst! (loc-opslag) kopen? Bied vanaf 85!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands 'Rendez-vous Au Jardin Zoologique' met lijst! (loc-opslag)
Afmetingen 89 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Klaas Gubbels - Stilleven rond de keukentafel (uit Verlegen schaduwen) kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven rond de keukentafel (uit Verlegen schaduwen)
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Corneille - Abstracte compositie, zeldzame ets, 1961, 60 exemplaren. kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Abstracte compositie, zeldzame ets, 1961, 60 exemplaren.
Techniek Gravure
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Daniel Humair - sans titre kopen? Bied vanaf 20!
Daniel Humair (1938) Frans sans titre
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Corneille - Tapijt De vogelboom - Number 5/8 kopen? Bied vanaf 3000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt De vogelboom - Number 5/8
Techniek Textiel
Afmetingen 280 x 200 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 3.000
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - checkerboard kopen? Bied vanaf 325!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands checkerboard
Afmetingen 51 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Co Westerik - Kijken met je ogendicht kopen? Bied vanaf 145!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kijken met je ogendicht
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Direct kopen
Corneille - De gele kat - Handgemaakt tapijt kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De gele kat - Handgemaakt tapijt
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 75 x 180 x 2 cm (h x b x d)
€ 800
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 150 x 118 x 5 cm (h x b x d)
€ 900
Direct kopen
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Ingelijste ets - 1961
Techniek Ets
Afmetingen 40.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen
Klaas Gubbels - Nieuwjaarstafel, litho (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Nieuwjaarstafel, litho (groot)
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Miguel Berrocal - Citius. Altius. Fortius, höher, schneller, stärker kopen? Bied vanaf 95!
Miguel Berrocal (1933-2006) Spaans Sneller. Hoger. Sterker, hoger, sneller, verder.
Techniek Gravure
Afmetingen 10.5 x 7.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Jacob Zekveld - Slang, zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!
Jacob Zekveld (1945-2002) Nederlands Slang, zeefdruk
Afmetingen 55 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Rob van Koningsbruggen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 400!
Rob van Koningsbruggen (1948) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Rob van Koningsbruggen - Zonde titel kopen? Bied vanaf 400!
Rob van Koningsbruggen (1948) Nederlands Zonde titel
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Corneille - Figuren met vogels kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Figuren met vogels
Afmetingen 90 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 400
Direct kopen
Corneille - Kat armband - 50 exemplaren - Verkocht kopen? Bied vanaf 90!
Techniek Overig
Afmetingen 2 x 2 x 0.2 cm (h x b x d)
€ 90
Direct kopen
Corneille - De Cobra vogel, 1988 kopen? Bied vanaf 900!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De Cobra vogel, 1988
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Corneille - Signed Keramische Menorah kopen? Bied vanaf 1600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Signed Keramische Menorah
Techniek Keramiek
Afmetingen 31 x 28 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.600
Direct kopen
Co Westerik - Aardbeiplukkende man kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Aardbeiplukkende man
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 83 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 75.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 4.750
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 76.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Klaas Gubbels - Houtdruk ‘Volksbond’ - 2010 kopen? Bied vanaf 450!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk ‘Volksbond’ - 2010
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Joseph Cals - Grote kleuren lithografie - Hommage aan Graham Sutherland - oplage 190 kopen? Bied vanaf 34!
Joseph Cals (1949) Nederlands Grote kleuren lithografie - Hommage aan Graham Sutherland - oplage 190
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Direct kopen
Jan Montyn - “Exotica” bijzonder vroeg werk kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands “Exotica” bijzonder vroeg werk
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Bram van Velde - Bram van Velde 1895-1981 kopen? Bied vanaf 35!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Bram van Velde 1895-1981
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen