Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64.5 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 27/190 |
Guido de Waart (1931) - gesigneerde hoogdrukets. Linksonder is het werk gesigneerd in potlood, gedateerd 67, genummerd 27/190 en getiteld Cross goes by. Papiermaat 64,5 x 54 cm. (hxb) Het werk is in goede staat.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het werk is in goede staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 8-10-2023 om 22:02 |
Eindtijd | 22-10-2023 om 20:41 |
Objectlocatie | Tiel, Nederland |