5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Afmetingen 66 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Corneille - Oiseaux en fete II - Venus - Gesigneerd - 2001 kopen? Bied vanaf 620!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Oiseaux en fete II - Venus - Gesigneerd - 2001
Afmetingen 75.5 x 93.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Corneille - Au coeur de l'ete, la femme - Gesigneerd - 1/200 Speciaal 1e druk kopen? Bied vanaf 1250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Au coeur de l'ete, la femme - Gesigneerd - 1/200 Speciaal 1e druk
Techniek Litho
Afmetingen 106 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Afmetingen 83 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Jan Sierhuis - vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 130!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands vrouw op stoel
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Corneille - Cobra schilder,vrouw,masker en dieren kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Cobra schilder,vrouw,masker en dieren
Techniek Litho
Afmetingen 147 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Lucebert - Zonder titel kopen? Bied vanaf 235!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 235
Direct kopen
Karel Appel - Karl Appel kopen? Bied vanaf 75!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Karl Appel
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Corneille - De zonnebadende vrouw -Uniek exemplaar Met de hand geaquarelleerde lithografie kopen? Bied vanaf 1800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De zonnebadende vrouw -Uniek exemplaar Met de hand geaquarelleerde lithografie
Techniek Aquarel
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.800
Direct kopen
Cornelie Tollens - De jonge bruid kopen? Bied vanaf 100!
Cornelie Tollens (1964) Nederlands De jonge bruid
Techniek C-Print
Afmetingen 34 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Klaas Gubbels - Unieke handgekleurde lijnets | 'Alles Kan' kopen? Bied vanaf 600!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Unieke handgekleurde lijnets | 'Alles Kan'
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Corneille - sans titre ( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde) kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch sans titre ( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde)
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Jef Diederen - lot van drie werken kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands lot van drie werken
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Direct kopen
Co Westerik - Litho: Meisje met pop - 1996 (nette lijst !) kopen? Bied vanaf 199!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Litho: Meisje met pop - 1996 (nette lijst !)
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Constant - De Schilder - gesigneerde litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands De Schilder - gesigneerde litho - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Ans Wortel - grote vlieg – gouache ingelijst kopen? Bied vanaf 109!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands grote vlieg – gouache ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 23.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 109
Direct kopen
Constant - de draad van Ariadne- gesigneerde ets / aquatint kopen? Bied vanaf 499!
Constant (1920-2005) Nederlands de draad van Ariadne- gesigneerde ets / aquatint
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 54.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Corneille - 'Femme et Oiseau' (fraai gelijst) kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Femme et Oiseau' (fraai gelijst)
Afmetingen 58 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - Zintuigen zelfstandig op pootjes Cobra. kopen? Bied vanaf 120!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zintuigen zelfstandig op pootjes Cobra.
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Lucebert - Gemengde techniek op papier | 1987 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 600!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Gemengde techniek op papier | 1987 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Lucebert - Gemengde techniek op papier | 1989 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 500!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Gemengde techniek op papier | 1989 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.200
Direct kopen
Karel Appel - Happy Encounter kopen? Bied vanaf 850!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Happy Encounter
Techniek Litho
Afmetingen 87 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.800
Direct kopen
Corneille - Variaties op enkele lijnen, 1959 kopen? Bied vanaf 2800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Variaties op enkele lijnen, 1959
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.800
Direct kopen
Jörg Remé - Figuur kopen? Bied vanaf 35!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Figuur
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Ans Wortel - Tussen lucht en water en weer lucht ligt 't land en viert z'n levens... kopen? Bied vanaf 300!
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Ans Wortel - Hoe de halven samenhokken in 't veel te grijze land kopen? Bied vanaf 350!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Hoe de halven samenhokken in 't veel te grijze land
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Ans Wortel - Met 't hoofd als bodem... en Tussen kop en romp en wezen... (tweeluik) kopen? Bied vanaf 350!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Met 't hoofd als bodem... en Tussen kop en romp en wezen... (tweeluik)
Techniek Gouache
Afmetingen 53 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 375!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco danseres
Afmetingen 103 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Karel Appel - 5 stuks Boeken kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands 5 stuks Boeken
Techniek Softcover
Afmetingen 24.5 x 17.5 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Dirkje Kuik - Affiche Galerie Petit De Held van het Potspel kopen? Bied vanaf 20!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Affiche Galerie Petit De Held van het Potspel
Techniek Overig
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Ans Wortel - 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 40!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 3 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Karel Appel - Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Karel Appel - Christian Dotremont - Affiche - Viagalerie kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Christian Dotremont - Affiche - Viagalerie
Afmetingen 75 x 55.5 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Bram van Velde - Les Lithographies III + DLM216 + DLM240 kopen? Bied vanaf 95!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Les Lithographies III + DLM216 + DLM240
Techniek Softcover
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Corneille - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met vogel
Afmetingen 73 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Karel Appel - Pepie en Jaco kopen? Bied vanaf 170!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Pepie en Jaco
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
€ 170
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - handgesigneerde ets - 'Red checkerboard' - 2011 kopen? Bied vanaf 350!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands handgesigneerde ets - 'Red checkerboard' - 2011
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Kees Spermon - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 40!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho - 1980
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Kees Spermon - Potloodtekening - 1969 kopen? Bied vanaf 75!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Potloodtekening - 1969
Techniek Potlood
Afmetingen 51.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 75
Direct kopen
Martin Engelman - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Pierre van Soest - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Martin Engelman - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 49!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 62.5 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Horst Antes - Strip Teeth, complete uitgave met 7 pochoirs + gesigneerde aquarel kopen? Bied vanaf 1000!
Horst Antes (1936) Duits Strip Teeth, complete uitgave met 7 pochoirs + gesigneerde aquarel
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 45 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.480
Direct kopen
Jeroen Henneman - 4 boeken/gidsen & groot ingelijst werk kopen? Bied vanaf 90!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands 4 boeken/gidsen & groot ingelijst werk
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 18 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Jan Montyn - handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 2000 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 2000
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen