5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Techniek Computerprint
Afmetingen 29.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Techniek Computerprint
Afmetingen 42 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Corneille - kleurenlitho - 1978 - ‘L’ ete ardent’. kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch kleurenlitho - 1978 - ‘L’ ete ardent’.
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Direct kopen
Jacob Zekveld - Man met vis.Groot! kopen? Bied vanaf 35!
Jacob Zekveld (1945-2002) Nederlands Man met vis.Groot!
Afmetingen 60 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Roger Raveel - Het Sacraal kopen? Bied vanaf 3890!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Het Sacraal
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hout
€ 3.890
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis 17 kopen? Bied vanaf 2195!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis 17
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.195
Direct kopen
Metten Koornstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Metten Koornstra - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands Geen titel
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Corneille - Litho 13/25, gesigneerd r.o. - 1981 kopen? Bied vanaf 575!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho 13/25, gesigneerd r.o. - 1981
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Direct kopen
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Milvia Maglione - Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190 kopen? Bied vanaf 65!
Afmetingen 54 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Karel Appel - Mermaid - Tantrika kopen? Bied vanaf 875!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Mermaid - Tantrika
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 875
Direct kopen
Henri Plaat - Goddess kopen? Bied vanaf 200!
Henri Plaat (1936-2023) Nederlands Goddess
Techniek Gouache
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Ger Lataster - Litho in kleur, kleinere oplage kopen? Bied vanaf 85!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Litho in kleur, kleinere oplage
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Ger Lataster - Litho in kleur kopen? Bied vanaf 39!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Litho in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Jef Diederen - 'Morgenland' kleinere oplage kopen? Bied vanaf 135!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands 'Morgenland' kleinere oplage
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Direct kopen
Karel Appel - 'Tibetan Bird' nieuw gelijst kopen? Bied vanaf 955!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands 'Tibetan Bird' nieuw gelijst
Techniek Litho
Afmetingen 95 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 955
Direct kopen
Karel Appel - "A sunny day with a loving car" kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands "A sunny day with a loving car"
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Jan Cremer - 'Kaukasus' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 'Kaukasus' (mooi gelijst)
Afmetingen 81 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Reinier Lucassen - WOW IPITS kopen? Bied vanaf 95!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands WOW IPITS
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Karel Appel - Kikker kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kikker
Afmetingen 41 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 600
Direct kopen
Jef Diederen - Morgenland kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Morgenland
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Roger Raveel - Op de Leie kopen? Bied vanaf 795!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Op de Leie
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Willem van Malsen - zeefdruk - Zonder Titel 21/25 - ingelijst - 25775 kopen? Bied vanaf 100!
Willem van Malsen (1940-2005) Nederlands zeefdruk - Zonder Titel 21/25 - ingelijst - 25775
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Carel Visser - Zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
Carel Visser (1928-2015) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - blauw kruis - gesigneerde metaaldruk kopen? Bied vanaf 259!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands blauw kruis - gesigneerde metaaldruk
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Carel Visser - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!
Carel Visser (1928-2015) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Peter Struycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 259!
Peter Struycken (1939) Nederlands zonder titel
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Techniek Droge Naald
Afmetingen 39 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Jan Schoonhoven - XXV ( Delft grafiek) kopen? Bied vanaf 775!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands XXV ( Delft grafiek)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 775
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Formatie met lijst! kopen? Bied vanaf 345!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Formatie met lijst!
Afmetingen 73 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Dick Cassee - Aurel, droge naald ets kopen? Bied vanaf 175!
Dick Cassee (1930-2023) Nederlands Aurel, droge naald ets
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Corneille - Grote schaal/bord gelimiteerde oplage kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote schaal/bord gelimiteerde oplage
Techniek Keramiek
Afmetingen 3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Corneille - Tuin der Lusten / Jardin des Delices XXL Groot - Handgesigneerd - 1991 - 11/50 kopen? Bied vanaf 2200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tuin der Lusten / Jardin des Delices XXL Groot - Handgesigneerd - 1991 - 11/50
Afmetingen 150 x 210 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.200
Direct kopen
Afmetingen 43 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.999
Direct kopen
Jan Montyn - Ets - 1973 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1973
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Klaas Gubbels - Stilleven met ketel kopen? Bied vanaf 410!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven met ketel
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 410
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 799
Direct kopen
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven (handgekleurd door de kunstenaar)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 16 x 16 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Corneille - Naakt met vogel in rood kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Naakt met vogel in rood
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 74 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen