5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 42!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Klaas Gubbels - (T) uiteinde kopen? Bied vanaf 260!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands (T) uiteinde
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 260
Jan Cremer - Serviesgoed, 9 x Kop en Schotel kopen? Bied vanaf 25!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Serviesgoed, 9 x Kop en Schotel
Afmetingen 6.5 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 370 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Corneille - zelfportret met Mexicaanse schedel 1976 kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zelfportret met Mexicaanse schedel 1976
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Corneille - Homage to Eric Satie kopen? Bied vanaf 550!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Homage to Eric Satie
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Mark Brusse - hand gesigneerde collage en litho op papier | 1980 kopen? Bied vanaf 30!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans hand gesigneerde collage en litho op papier | 1980
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Klaas Gubbels - 85 jaar kopen? Bied vanaf 35!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands 85 jaar
Techniek Offset
Afmetingen 59.5 x 42 cm (h x b)
Huidig bod
€ 40
2 biedingen
Ger Lataster - DE VADER TOONT ZIJN KIND ZO / KLEURLITHO / 63x75cm / SIG / 1990 PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands DE VADER TOONT ZIJN KIND ZO / KLEURLITHO / 63x75cm / SIG / 1990 PASSE-PARTOUT
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Ans Wortel - Zo verschillend als we kunnen zijn, gezamenlijk zijn we 'n rots tegen 't donker. kopen? Bied vanaf 200!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Zo verschillend als we kunnen zijn, gezamenlijk zijn we 'n rots tegen 't donker.
Techniek Gouache
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Jan Sierhuis - Interior with creatures on a table kopen? Bied vanaf 85!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Interior with creatures on a table
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Willem Rozendaal - waterkan Perfect met Travar glazen kopen? Bied vanaf 55!
Willem Rozendaal (1899-1971) Nederlands waterkan Perfect met Travar glazen
Afmetingen 18 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 55
Jörg Remé - Man and Nature kopen? Bied vanaf 50!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Man and Nature
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jef Diederen - Litho kopen? Bied vanaf 20!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 33.5 x 24.9 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 20
Jef Diederen - Gesigneerde lino kopen? Bied vanaf 25!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Gesigneerde lino
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Kees van Bohemen - Affiche FIAC 80, Parijs - Galerie Delta Rotterdam kopen? Bied vanaf 39!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Affiche FIAC 80, Parijs - Galerie Delta Rotterdam
Afmetingen 72 x 43.5 cm (h x b)
€ 39
Bob Bonies - werk 1965-1986 - Ludwigshafen - gestempeld: Atelier kopen? Bied vanaf 50!
Bob Bonies (1937) Nederlands werk 1965-1986 - Ludwigshafen - gestempeld: Atelier
Techniek Softcover
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Victor Vasarely - Étude de mouvement - Zoo kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Étude de mouvement - Zoo
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Roger Raveel - Machelen aan de Leie kopen? Bied vanaf 100!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Machelen aan de Leie
Techniek Keramiek
Afmetingen 30 x 30 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Afmetingen 99 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Jan Montyn - Indochine 1974 kopen? Bied vanaf 65!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Indochine 1974
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 245!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Mark Brusse - Rising tree I kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans Rising tree I
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Corneille - L'oiseau de la langue, gekleurde kip kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'oiseau de la langue, gekleurde kip
Afmetingen 85 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jan Montyn - Ingelijste ets, Mekong II kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ingelijste ets, Mekong II
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Reinier Lucassen - MADONNA (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 549!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands MADONNA (PRIJSVERLAGING)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 70 x 60 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 549
Direct kopen
Corneille - Le Matin kopen? Bied vanaf 320!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Matin
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 320
Direct kopen
Klaas Gubbels - (T) uiteinde kopen? Bied vanaf 225!
Techniek IJzer
Afmetingen 12.5 x 9.3 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Jeroen Henneman - Zwart gelakt metalen sculptuur: Nederlandse muziekprijs - 2009 kopen? Bied vanaf 1250!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Zwart gelakt metalen sculptuur: Nederlandse muziekprijs - 2009
Techniek IJzer
Afmetingen 36 x 36 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 522 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Direct kopen
Jeroen Henneman - bronzen beeld: ''de stad'' - 1989 kopen? Bied vanaf 1995!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands bronzen beeld: ''de stad'' - 1989
Techniek Brons
Afmetingen 37 x 40 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 2870 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.995
Direct kopen
Karel Appel - Aux pays noir kopen? Bied vanaf 625!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Aux pays noir
Afmetingen 72 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 625
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis 25 - litho - 57x77 cm - 1969 kopen? Bied vanaf 1750!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis 25 - litho - 57x77 cm - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.750
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis 12 - litho - 57x77 cm - 1969 kopen? Bied vanaf 1850!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis 12 - litho - 57x77 cm - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.850
Direct kopen
Corneille - Ingelijste ets: Jeux entre chat et oiseau - 1978(groot werk!) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste ets: Jeux entre chat et oiseau - 1978(groot werk!)
Techniek Ets
Afmetingen 94 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Dirkje Kuik - Litho: Veduta - 1979 kopen? Bied vanaf 59!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Litho: Veduta - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Dirkje Kuik - Litho kopen? Bied vanaf 59!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Hannes Postma - Grote - 1985- gemengde techniek op papier "Hypno's mok" gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Corneille - Ingelijste zeefdruk: Sterrenbeelden - 1989 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk: Sterrenbeelden - 1989
Afmetingen 109 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Afmetingen 1 x 10 x 10 cm (h x b x d)
€ 39
Direct kopen