5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Roger Raveel - Genesis kopen? Bied vanaf 1450!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.450
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis nr 31 kopen? Bied vanaf 825!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis nr 31
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Corneille - litho 17/50, gesigneerd r.o. - 1997 kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho 17/50, gesigneerd r.o. - 1997
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 9.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 51
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Hannes Postma - grote in 1985 gemaakte pastel krijt tekening "Silhouet" gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands grote in 1985 gemaakte pastel krijt tekening "Silhouet" gesigneerd
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Ger Lataster - handgesigneerde kleurenets | 'Zonder titel' | 1976 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 80!
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Afmetingen 110 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Jeroen Henneman - Het atelier in de Vossiusstraat, litho kopen? Bied vanaf 125!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Het atelier in de Vossiusstraat, litho
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Jef Diederen - lot van drie werken kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands lot van drie werken
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Direct kopen
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jef Diederen - Blaffende hond kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Blaffende hond
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 91 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Corneille - Litho: 'Sans titre (Femme de Nuit et d'aube)' (1967) kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Sans titre (Femme de Nuit et d'aube)' (1967)
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Corneille - Lithograph: 'Nu blue' (1998) kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithograph: 'Nu blue' (1998)
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Jan Sierhuis - Bronzen sculptuur: 'Tango danseres'. kopen? Bied vanaf 1150!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Tango danseres'.
Techniek Brons
Afmetingen 55 x 32 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 8100 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.150
Direct kopen
Jan Sierhuis - Houtskool en aquarel op papier: 'Liggend naakt' (1971). kopen? Bied vanaf 180!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Houtskool en aquarel op papier: 'Liggend naakt' (1971).
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 39 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Direct kopen
Jan Cremer - Balpen, stropdas en blikken kopen? Bied vanaf 59!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Balpen, stropdas en blikken
Techniek Overig
Afmetingen 40 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Corneille - Compositie met vrouw, vogel en boom, kleurenlitho. kopen? Bied vanaf 385!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Compositie met vrouw, vogel en boom, kleurenlitho.
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 385
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Corneille - 'Le Divan Bleu' kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Le Divan Bleu'
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 77.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Reinier Lucassen - Praag Bild 998 - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 89!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands Praag Bild 998 - gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Reinier Lucassen - Prg Bild2 998 - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 89!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands Prg Bild2 998 - gesigneerde ets
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso II - 2001 kopen? Bied vanaf 215!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Grote zeefdruk: Strada Rosso II - 2001
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 215
Direct kopen
Sam Middleton - Zeefdruk: Bolivia - 1999 kopen? Bied vanaf 100!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Bolivia - 1999
Afmetingen 90 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Afmetingen 90.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 280
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.395
Direct kopen
Corneille - Lithograph: 'Oiseau Cobra - Grande lithographie signee' (1999). kopen? Bied vanaf 260!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithograph: 'Oiseau Cobra - Grande lithographie signee' (1999).
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 260
Direct kopen
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55.5 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 285
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Guillaume Le Roy - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 40!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands Zonder Titel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jan Montyn (1924-2015) gemengde techniek - zonder titel - 2000 (LUXE INGELIJST)
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Corneille - Kat en 2 mensen kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kat en 2 mensen
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Corneille - Femme au Masque et Chat kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme au Masque et Chat
Afmetingen 78 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Etienne Elias - ongekend kopen? Bied vanaf 545!
Etienne Elias (1936-2007) Belgisch ongekend
Techniek Acryl
Afmetingen 43 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 545
Direct kopen
Etienne Elias - ongekend kopen? Bied vanaf 495!
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Kees Spermon - 3 figuren kopen? Bied vanaf 35!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands 3 figuren
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Sam Middleton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zonder titel
Afmetingen 42 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Jan Cremer - L’Histoire des Cœurs III kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands L’Histoire des Cœurs III
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Corneille - l'Oiseau attentif uit de serie Le Paradis kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch l'Oiseau attentif uit de serie Le Paradis
Afmetingen 72 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - Zeefdruk: knoop - 1991 kopen? Bied vanaf 199!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: knoop - 1991
Afmetingen 50 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen