5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Kees Spermon - Die Winterreise kopen? Bied vanaf 45!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Die Winterreise
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 199!
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Klaas Gubbels - RICARD ("aan Marty Six") kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands RICARD ("aan Marty Six")
Afmetingen 46 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 56 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Corneille - Dageraad op de berg, 1991 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Dageraad op de berg, 1991
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Corneille - Hart armband - genummerd - 50 exemplaren kopen? Bied vanaf 120!
Techniek Overig
Afmetingen 2 x 2 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 120
Direct kopen
Afmetingen 37 x 22 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Corneille - Rood naakt, 1982 kopen? Bied vanaf 850!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Rood naakt, 1982
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Corneille - Totem - 1996 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Totem - 1996
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Corneille - litho 56/125, gesigneerd - '88 kopen? Bied vanaf 289!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho 56/125, gesigneerd - '88
Techniek Litho
Afmetingen 86 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 289
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 140 x 140 x 1 cm (h x b x d)
€ 180
Direct kopen
Corneille - Grote litho Verliefde tijgers, 1996 kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote litho Verliefde tijgers, 1996
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Corneille - Corneille in de Looier 1988 kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille in de Looier 1988
Techniek Offset
Afmetingen 87 x 59 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Corneille - Lithografie 'Tournesol' kopen? Bied vanaf 240!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 240
Direct kopen
Corneille - 'Tendre Est L'Oiseau' kopen? Bied vanaf 795!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Tendre Est L'Oiseau'
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 26 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.400
Direct kopen
Corneille - EK voetbal 2000 kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch EK voetbal 2000
Afmetingen 43.5 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Direct kopen
Corneille - De terrils van Luik, 1945 kopen? Bied vanaf 3000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De terrils van Luik, 1945
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Direct kopen
Jan Cremer - 20 April 1990, zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 20 April 1990, zeefdruk
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Guillaume Le Roy - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 60!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands Abstracte compositie, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jan Sierhuis - Interior with creatures on a table kopen? Bied vanaf 85!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Interior with creatures on a table
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Jörg Remé - Man and Nature kopen? Bied vanaf 50!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Man and Nature
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Computerprint
Afmetingen 29.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Techniek Computerprint
Afmetingen 42 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Corneille - kleurenlitho - 1978 - ‘L’ ete ardent’. kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch kleurenlitho - 1978 - ‘L’ ete ardent’.
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Direct kopen
Jacob Zekveld - Man met vis.Groot! kopen? Bied vanaf 35!
Jacob Zekveld (1945-2002) Nederlands Man met vis.Groot!
Afmetingen 60 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Roger Raveel - Het Sacraal kopen? Bied vanaf 3890!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Het Sacraal
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hout
€ 3.890
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis 17 kopen? Bied vanaf 2195!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis 17
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.195
Direct kopen
Metten Koornstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Metten Koornstra - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands Geen titel
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Corneille - Litho 13/25, gesigneerd r.o. - 1981 kopen? Bied vanaf 575!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho 13/25, gesigneerd r.o. - 1981
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Direct kopen
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Milvia Maglione - Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190 kopen? Bied vanaf 65!
Afmetingen 54 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Karel Appel - Mermaid - Tantrika kopen? Bied vanaf 875!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Mermaid - Tantrika
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 875
Direct kopen
Henri Plaat - Goddess kopen? Bied vanaf 200!
Henri Plaat (1936-2023) Nederlands Goddess
Techniek Gouache
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Ger Lataster - Litho in kleur, kleinere oplage kopen? Bied vanaf 85!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Litho in kleur, kleinere oplage
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Ger Lataster - Litho in kleur kopen? Bied vanaf 39!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Litho in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Jef Diederen - 'Morgenland' kleinere oplage kopen? Bied vanaf 135!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands 'Morgenland' kleinere oplage
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Direct kopen
Karel Appel - 'Tibetan Bird' nieuw gelijst kopen? Bied vanaf 955!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands 'Tibetan Bird' nieuw gelijst
Techniek Litho
Afmetingen 95 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 955
Direct kopen
Karel Appel - "A sunny day with a loving car" kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands "A sunny day with a loving car"
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Jan Cremer - 'Kaukasus' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 'Kaukasus' (mooi gelijst)
Afmetingen 81 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Reinier Lucassen - WOW IPITS kopen? Bied vanaf 95!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands WOW IPITS
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Karel Appel - Kikker kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kikker
Afmetingen 41 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 600
Direct kopen
Jef Diederen - Morgenland kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Morgenland
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Corneille - Three Compositions kopen? Bied vanaf 345!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Three Compositions
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Roger Raveel - Zelportret kopen? Bied vanaf 845!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Zelportret
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 845
Direct kopen