5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Aat Verhoog - Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 60!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Aat Verhoog
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Lucebert - De Hemelse Goedheid kopen? Bied vanaf 6500!
Lucebert (1924-1994) Nederlands De Hemelse Goedheid
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 6.500
Direct kopen
Corneille - La Traviata kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La Traviata
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 53.34 x 35.56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Direct kopen
Dirkje Kuik - Haanstra studie - kleurenlitho oplage 2/5 - ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Haanstra studie - kleurenlitho oplage 2/5 - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 85!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco danseres
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Peter Vos - Mus. Met felicitatie. kopen? Bied vanaf 299!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Mus. Met felicitatie.
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 14 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 299
Direct kopen
Corneille - Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff kopen? Bied vanaf 20!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Corneille - Birds cats kopen? Bied vanaf 1500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Birds cats
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Jacob Zekveld - Muizen met muizen val.Groot en prachtig van kleur! kopen? Bied vanaf 50!
Jacob Zekveld (1945-2002) Nederlands Muizen met muizen val.Groot en prachtig van kleur!
Afmetingen 44 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Corneille - De gele kat, 2002 kopen? Bied vanaf 500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De gele kat, 2002
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Corneille - Gravure Les Amants, 1975 - Proefdruk kopen? Bied vanaf 725!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gravure Les Amants, 1975 - Proefdruk
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 725
Direct kopen
Corneille - Gesigneerd: Galerie Blanche lithografische poster, 1963 kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gesigneerd: Galerie Blanche lithografische poster, 1963
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 49 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Afmetingen 99 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Gerard Verdijk - Geometrisch. Figuren. kopen? Bied vanaf 59!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Geometrisch. Figuren.
Afmetingen 61 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Corneille - Tapijt Cobra 1951 - Zwart - Oplage van 5 exemplaren met echtheidscertificaat kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt Cobra 1951 - Zwart - Oplage van 5 exemplaren met echtheidscertificaat
Techniek Textiel
Afmetingen 295 x 200 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
Techniek Textiel
Afmetingen 220 x 210 x 2 cm (h x b x d)
€ 1.800
Direct kopen
Jan Cremer - Provence kopen? Bied vanaf 389!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Provence
Afmetingen 73 x 128 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 389
Direct kopen
Pierre van Soest - insekten II (met lijst) kopen? Bied vanaf 925!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands insekten II (met lijst)
Afmetingen 66 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 925
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - handgesigneerde computerprint | 'Zonder titel' | Tweeluik kopen? Bied vanaf 400!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands handgesigneerde computerprint | 'Zonder titel' | Tweeluik
Techniek Computerprint
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Corneille - 'Don Carlos (mooi gelijst!) kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Don Carlos (mooi gelijst!)
Afmetingen 74 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Corneille - Wagons lits kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wagons lits
Techniek Offset
Afmetingen 86 x 60 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Hannes Postma - Handgekleurde reliëf Ets - enig exemplaar (E.A.) "eternal nude" potloodgesign kopen? Bied vanaf 37!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Handgekleurde reliëf Ets - enig exemplaar (E.A.) "eternal nude" potloodgesign
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Jan Cremer - Tulpen, litho kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Tulpen, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Rob van Koningsbruggen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Rob van Koningsbruggen (1948) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Roger Raveel - Een hand, een ontmoeting 1983 ( kleine oplage 3/30) met lijst kopen? Bied vanaf 1100!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Een hand, een ontmoeting 1983 ( kleine oplage 3/30) met lijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 84 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Direct kopen
Metten Koornstra - Boom kopen? Bied vanaf 40!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands Boom
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Jacob Zekveld - Man met haan. kopen? Bied vanaf 75!
Jacob Zekveld (1945-2002) Nederlands Man met haan.
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Corneille - Litho: 'Fantasie voorstelling met vrouw en vogels' (2009) kopen? Bied vanaf 335!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Fantasie voorstelling met vrouw en vogels' (2009)
Techniek Litho
Afmetingen 84 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 335
Direct kopen
Klaas Gubbels - Keramieken vaas kopen? Bied vanaf 899!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Keramieken vaas
Techniek Keramiek
Afmetingen 29 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 900 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 899
Direct kopen
Kees van Bohemen - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Stilleven, zeefdruk
Afmetingen 76 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Roger Raveel - Voetbalveld kopen? Bied vanaf 1245!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Voetbalveld
Afmetingen 70 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.245
Direct kopen
Klaas Gubbels - Stilleve kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleve
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Roger Raveel - Een drang naar volmaaktheid kopen? Bied vanaf 1250!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Een drang naar volmaaktheid
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 29 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Corneille - Roze vrouw met vogel en kat - Gesigneerd - 1994 kopen? Bied vanaf 550!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Roze vrouw met vogel en kat - Gesigneerd - 1994
Afmetingen 99.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Afmetingen 106 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Afmetingen 56 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Corneille - 2 Vrouwen met vogel - Handgesigneerd - 1978 kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2 Vrouwen met vogel - Handgesigneerd - 1978
Afmetingen 94 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Corneille - Corneille - Image D'un été - Handgesigneerd - 1987 kopen? Bied vanaf 700!
Afmetingen 95 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Afmetingen 61 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Afmetingen 88 x 104.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Corneille - Oiseaux en fete I - Venus - Gesigneerd - 2001 kopen? Bied vanaf 620!
Afmetingen 100 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Corneille - Venus sens Dessus - Handgesigneerd - 2001 kopen? Bied vanaf 620!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Venus sens Dessus - Handgesigneerd - 2001
Afmetingen 99.5 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Corneille - Le lit Rouge - Gesigneerd - 1998 kopen? Bied vanaf 620!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le lit Rouge - Gesigneerd - 1998
Afmetingen 107 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Afmetingen 66 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Corneille - Oiseaux en fete II - Venus - Gesigneerd - 2001 kopen? Bied vanaf 620!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Oiseaux en fete II - Venus - Gesigneerd - 2001
Afmetingen 75.5 x 93.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen