5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Victor Vasarely - Vasarely kopen? Bied vanaf 20!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Vasarely
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
€ 20
Jan Cremer - I Paint I Write I Paint kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands I Paint I Write I Paint
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 27 cm (h x b)
€ 175
Bram van Velde - Composition en Violet kopen? Bied vanaf 110!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Composition en Violet
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 110
Roger Raveel - Genesis kopen? Bied vanaf 1395!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.395
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Corneille - Les Femmes de la Bible, 2000 kopen? Bied vanaf 1190!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De vrouwen van de Bijbel, 2000
Techniek Terragravure
Afmetingen 73 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.190
Pierre Alechinsky - ESPIONNE/SPY- 1970 - MoMA kopen? Bied vanaf 975!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch ESPIONNE/SPY- 1970 - MoMA
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 64 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 975
Ger Lataster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Ger Lataster - Schilderijen 1939-1996 kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Schilderijen 1939-1996
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 26 cm (h x b)
€ 75
Kees Spermon - Het gewapende hoofd kopen? Bied vanaf 40!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Het gewapende hoofd
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Louis Gans - Fantasielandschap kopen? Bied vanaf 75!
Louis Gans (1930-2012) Nederlands Fantasielandschap
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Ger Lataster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Afmetingen 77 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Lucio del Pezzo - Lucio del Pezzo. Zonder titel 1973 kopen? Bied vanaf 125!
Lucio del Pezzo (1933) Italiaans Lucio del Pezzo. Zonder titel 1973
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Pieter Holstein - - e Pericoloso Sporgersi kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Holstein (1934) Nederlands - e Pericoloso Sporgersi
Techniek Ets
Afmetingen 51.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 42 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Theo Daamen - ets - MEISJE kopen? Bied vanaf 40!
Theo Daamen (1939-2021) Nederlands ets - MEISJE
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Henri Plaat - FIGURATION / S/W-LITHO / 77x57cm / SIG / 1971 / PRINT190 kopen? Bied vanaf 35!
Henri Plaat (1936-2023) Nederlands FIGURATIE / ZW-W LITHO / 77x57cm / SIG / 1971 / PRENT190
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Peter Vos - Smidsplavier kopen? Bied vanaf 150!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Smidsplavier
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jan Cremer - Hollandse Boerinnen kopen? Bied vanaf 395!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Hollandse Boerinnen
Afmetingen 79 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Kees van Bohemen - Grote zeefdruk "voloptueus naakt in slaapkamer" kleine oplage - in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 62!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Grote zeefdruk "voloptueus naakt in slaapkamer" kleine oplage - in nieuwstaat
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 62
Jan Montyn - De uittocht (Genesis) kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands De uittocht (Genesis)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Karel Appel - Pepie en Jaco, genummerd! kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Pepie en Jaco, genummerd!
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
€ 150
Sam Middleton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Dirkje Kuik - Nachtwandeling kozakken, inkttekening kopen? Bied vanaf 150!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Nachtwandeling kozakken, inkttekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 38 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Dirkje Kuik - Muis, inkttekening kopen? Bied vanaf 150!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Muis, inkttekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 31 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Dirkje Kuik - inkttekening: Aram en de spin - 1984 (uit boek Aram en de bende van de boomstam) kopen? Bied vanaf 175!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands inkttekening: Aram en de spin - 1984 (uit boek Aram en de bende van de boomstam)
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 31.5 cm (h x b)
€ 175
Peter Vos - grote ingelijste tekening: Stilleven van een "harpy" - 1970 kopen? Bied vanaf 595!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands grote ingelijste tekening: Stilleven van een "harpy" - 1970
Techniek Potlood
Afmetingen 61 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Dirkje Kuik - Pen/inkttekening: "Aram en de bende ..." + boek waarin tekening staat kopen? Bied vanaf 175!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Pen/inkttekening: "Aram en de bende ..." + boek waarin tekening staat
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 18 x 21.5 cm (h x b)
€ 175
Peter Vos - Pentekening: Bij ons in Holland - 1960 kopen? Bied vanaf 195!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Pentekening: Bij ons in Holland - 1960
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23 x 16 cm (h x b)
€ 195
Peter Vos - Ingelijste inkttekening: half vogel/half mens - 1968 kopen? Bied vanaf 375!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Ingelijste inkttekening: half vogel/half mens - 1968
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Reinier Lucassen - Krijttekening: 2 figuren - 1981 kopen? Bied vanaf 275!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands Krijttekening: 2 figuren - 1981
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 55.5 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Ad Dekkers - Inkt op papier - 1970 kopen? Bied vanaf 599!
Ad Dekkers (1938-1974) Nederlands Inkt op papier - 1970
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Jan Montyn - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 89!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands ZONDER TITEL
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 23 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Kees Spermon - Ets/Aquatint, titel "Soldaten ". kopen? Bied vanaf 35!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Ets/Aquatint, titel "Soldaten ".
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35