5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Joseph Cals - Hommage aan Graham Sutherland kopen? Bied vanaf 175!
Joseph Cals (1949) Nederlands Hommage aan Graham Sutherland
Afmetingen 57.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Pat Andrea - Unica kopen? Bied vanaf 1599!
Pat Andrea (1942) Nederlands Unica
Techniek Potlood
Afmetingen 27 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.599
Direct kopen
Pat Andrea - Unica kopen? Bied vanaf 1199!
Techniek Potlood
Afmetingen 9 x 6 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.199
Direct kopen
Jan Montyn - Onbekend kopen? Bied vanaf 349!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Onbekend
Techniek Ets
Afmetingen 72 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 349
Direct kopen
Guillaume Le Roy - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 71.5 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Reinier Lucassen - Little Fontana blauw 990RL kopen? Bied vanaf 95!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands Little Fontana blauw 990RL
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Corneille - Boekje: Les jambages au cou - 1966 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 79!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Boekje: Les jambages au cou - 1966 (gesigneerd!)
Techniek Softcover
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Corneille - Boekje: promenade au pays des pommes - 1966(gesigneerd) kopen? Bied vanaf 79!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Boekje: promenade au pays des pommes - 1966(gesigneerd)
Techniek Softcover
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Afmetingen 90.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 67.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Klaas Gubbels - zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981. kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981.
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 72.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Christian Megert - gesigneerde zeefdruk - prent 190 kopen? Bied vanaf 49!
Christian Megert (1936) Zwitsers Duits gesigneerde zeefdruk - prent 190
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands 3 boeken, 1x gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Co Westerik - meisje met beer bij raam - 1987 kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands meisje met beer bij raam - 1987
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 41
Direct kopen
Jan Sierhuis - Litho XV/XV kopen? Bied vanaf 135!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho XV/XV
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Direct kopen
Hannes Postma - Litho uit Beyerd Kollectie 648 kopen? Bied vanaf 135!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho uit Beyerd Kollectie 648
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jan Montyn - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 65!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Titel onbekend
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Peter Vos - handgesigneerde litho | 'Griel' | 1973 (De Luis) kopen? Bied vanaf 150!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands handgesigneerde litho | 'Griel' | 1973 (De Luis)
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Peter Vos - handgesigneerde litho | 'G&P: Giraffe en P(ulchinel)' | 1975 kopen? Bied vanaf 175!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands handgesigneerde litho | 'G&P: Giraffe en P(ulchinel)' | 1975
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag kopen? Bied vanaf 595!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Bronzen beeld: Handvlag
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 15 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1870 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Ad Dekkers - Reliëfs Reliefs kopen? Bied vanaf 135!
Ad Dekkers (1938-1974) Nederlands Reliëfs Reliefs
Techniek Overig
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 135
Direct kopen
Corneille - 1975 Regard sur l'oiseau - Extreem Zeldzaam. Er zijn maar 50 gemaakt ! kopen? Bied vanaf 349!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1975 Regard sur l'oiseau - Extreem Zeldzaam. Er zijn maar 50 gemaakt !
Techniek Litho
Afmetingen 64.7 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 349
Direct kopen
Corneille - 1973 ‘Une reine’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 ‘Une reine’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering
Afmetingen 32 x 25.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Corneille - 1973 ‘Danse Africaine’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 ‘Danse Africaine’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Corneille - 1973 ‘Les deux amies’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 ‘Les deux amies’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Corneille - 1973 ‘Le désir sémaphore’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 ‘Le désir sémaphore’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Corneille - 1973 ‘La pucelle’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 ‘La pucelle’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Corneille - Une femme kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Une femme
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 299
Direct kopen
Corneille - 1990 - Rigoletto - Aanrader voor Opera liefhebbers ! kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1990 - Rigoletto - Aanrader voor Opera liefhebbers !
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Jef Diederen - Imperia kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Imperia
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 92 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Corneille - Magic Africiane - 1992 - oplage 210/250 kopen? Bied vanaf 349!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Magic Africiane - 1992 - oplage 210/250
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 349
Direct kopen
Corneille - Grote receptenschaal met originele verpakking kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote receptenschaal met originele verpakking
Afmetingen 3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jan Schoonhoven - T87-43 kopen? Bied vanaf 5000!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands T87-43
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 5.000
Direct kopen
Corneille - Chat et oiseau - Au coeur de l'été , 1990 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Chat et oiseau - Au coeur de l'été , 1990
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Co Westerik - Kleine jongen met twee dames buiten kopen? Bied vanaf 195!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kleine jongen met twee dames buiten
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Herman Berserik - Grafiek kopen? Bied vanaf 20!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Grafiek
Techniek Softcover
Afmetingen 25 x 15 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen