5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Corneille - Sans Titre kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Sans Titre
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Corneille - Le Divan Blue kopen? Bied vanaf 700!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Divan Blue
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Jan Montyn - Les cités des humains 1965 kopen? Bied vanaf 110!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Les cités des humains 1965
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 37 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Corneille - Koppel met vogel, 1997 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Koppel met vogel, 1997
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Corneille - Ommagio à Roma - 1983 kopen? Bied vanaf 825!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ommagio à Roma - 1983
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Jan Cremer - Tears of Kennedy's Coffin Nr.II kopen? Bied vanaf 215!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tears of Kennedy's Coffin Nr.II
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 215
Direct kopen
Jan Voss - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Voss (1936) Duits Frans Zonder titel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Abstracte compositie, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Jean Messagier - Hommage a Hercule Seghers, litho kopen? Bied vanaf 45!
Jean Messagier (1920-1999) Frans Hommage a Hercule Seghers, litho
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Theo Daamen - Gebaar kopen? Bied vanaf 50!
Theo Daamen (1939-2021) Nederlands Gebaar
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Co Westerik - Paar, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Paar, zeefdruk
Afmetingen 54 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jan Cremer - Wasdag, litho kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Wasdag, litho
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Kees van Bohemen - geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands geen titel
Afmetingen 91 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Kees van Bohemen - er is geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands er is geen titel
Afmetingen 91 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Regardeur Regarde kopen? Bied vanaf 800!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Regardeur Regarde
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Direct kopen
Han Mes - Stilleven met objecten. 1963. kopen? Bied vanaf 129!
Han Mes (1936) Nederlands Stilleven met objecten. 1963.
Afmetingen 42 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 129
Direct kopen
Jef Diederen - Grote litho in kleur kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Grote litho in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jef Diederen - Mooi Hoofd kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Mooi Hoofd
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Corneille - Oiseau né du paysage I kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Oiseau né du paysage I
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Lucebert - AP7- artist against apartheid kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands AP7- artist against apartheid
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Corneille - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 345!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel maar met lijst!
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 72.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 82.5 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Corneille - Six reves peints, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six reves peints, zeefdruk (mooi ingelijst)
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Klaas Gubbels - Koffiekan kopen? Bied vanaf 1250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Koffiekan
Techniek Acryl
Afmetingen 4 x 4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Koper (Metaal)
€ 1.250
Direct kopen
Hans Coumans - Landschap, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Hans Coumans (1945) Nederlands Landschap, zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Corneille - Affiche , van Jaski Art Gallery kopen? Bied vanaf 30!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Affiche , van Jaski Art Gallery
Techniek Offset
Afmetingen 55.5 x 50 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Roger Raveel - Onweder kopen? Bied vanaf 1150!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Onweder
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.150
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Horst Antes - Litho: Amsterdammer kopen? Bied vanaf 299!
Horst Antes (1936) Duits Litho: Amsterdammer
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Jörg Remé - Originele 1973 kleuren Lithografie "Holland" - oplage 190 - ZGAN kopen? Bied vanaf 42!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Originele 1973 kleuren Lithografie "Holland" - oplage 190 - ZGAN
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Direct kopen
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 265!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 265
Direct kopen
Hannes Postma - Sky line kopen? Bied vanaf 25!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Sky line
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - zonder titel II uitgebracht in 1960 door prent 190 kopen? Bied vanaf 225!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands zonder titel II uitgebracht in 1960 door prent 190
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Klaas Gubbels - hand ingekleurde zeefdruk: Stilleven - 1979 - 2021 (uniek item!) kopen? Bied vanaf 395!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands hand ingekleurde zeefdruk: Stilleven - 1979 - 2021 (uniek item!)
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Klaas Gubbels - met de hand ingekleurde grote zeefdruk (Aquarel) - 2002 kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands met de hand ingekleurde grote zeefdruk (Aquarel) - 2002
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Klaas Gubbels - Teerdruk: Bruine kan - 2018 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Teerdruk: Bruine kan - 2018
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 34 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Vrouwenprofiel kopen? Bied vanaf 650!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Vrouwenprofiel
Techniek Overig
Afmetingen 29.8 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Corneille - Litho: La conquete de l'oiseau - 1978 kopen? Bied vanaf 249!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: La conquete de l'oiseau - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Kees Spermon - Ets/aquatint: Family scene - 1970 kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Ets/aquatint: Family scene - 1970
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 63.5 x 58.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - boek: Autobiografische aantekeningen - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands boek: Autobiografische aantekeningen - 1993
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Corneille - 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964 (unieke proefdruk!) kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964 (unieke proefdruk!)
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijste gemengde techniek op doek: "Volksbond" Rotterdam - 2021 kopen? Bied vanaf 2399!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste gemengde techniek op doek: "Volksbond" Rotterdam - 2021
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.399
Direct kopen
Corneille - Wereldkerstcircus koninklijk theater Carré kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wereldkerstcircus koninklijk theater Carré
Techniek Gravure
Afmetingen 119 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Klaas Gubbels - grote ets/aquatint, met de hand bewerkt met aquarel: "Mijn model" - 1987 kopen? Bied vanaf 395!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands grote ets/aquatint, met de hand bewerkt met aquarel: "Mijn model" - 1987
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen