5. Gemeenschap Beeldende Kunstenaars

Gemeenschap Beeldende Kunstenaars

Opgericht in 1947

De Gemeenschap Beeldende Kunstenaars, oftewel de GBK, werd opgericht met als doel de belangenbehartiging van Gelderse kunstenaars in de beeldende kunst, en het tot stand brengen en onderhouden van contacten tussen kunstenaars onderling, en met kunstliefhebbers. Volgende de Gemeenschap Beeldende Kunstenaars wordt op deze manier de kansen van de kunstenaars vergroot. Ongeveer 300 leden zijn aangesloten bij deze vereniging.

Klaas Gubbels - Grote zeefdruk: 2004 kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote zeefdruk: 2004
Afmetingen60.5 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Klaas Gubbels - grote zeefdruk: 2001 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands grote zeefdruk: 2001
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Theo van der Horst - gemengde techniek op papier | 1973 kopen? Bied vanaf 100!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands gemengde techniek op papier | 1973
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Ted Felen - Farewell, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Ted Felen (1931-2016) Nederlands Farewell, zeefdruk
Afmetingen55 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Theo van der Horst - 3-luik voetballers kopen? Bied vanaf 200!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands 3-luik voetballers
TechniekAcryl
Afmetingen63 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Theo van der Horst - De Wachters kopen? Bied vanaf 200!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands De Wachters
TechniekAcryl
Afmetingen90 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Klaas Gubbels - Hardcover monografie (met CD) + 4 catalogi kopen? Bied vanaf 70!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Hardcover monografie (met CD) + 4 catalogi
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 25 cm (h x b)
€ 70
Pieter Vermeulen - Zeefdruk, Hoed hoods - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Zeefdruk, Hoed hoods - Ingelijst
Afmetingen92 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Klaas Gubbels - Billie Holiday kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Billie Holiday
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Klaas Gubbels - I had a dream kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands I had a dream
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 325
1 bieding
Klaas Gubbels - Kan, fruitschaal met peer (kleinere oplage) kopen? Bied vanaf 399!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Kan, fruitschaal met peer (kleinere oplage)
Afmetingen56.5 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Ans Verdijk - zonder titel kopen? Bied vanaf 145!
Ans Verdijk (1959) Nederlands zonder titel
Afmetingen33 x 60 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 145
Pieter Vermeulen - Verrassing kopen? Bied vanaf 1000!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Verrassing
TechniekAcryl
Afmetingen76 x 156 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Klaas Gubbels - Het schaakbord kopen? Bied vanaf 1250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Het schaakbord
TechniekHout
Afmetingen42 x 42 x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.250
Klaas Gubbels - Houtdruk: Zilver grijze kan - 2014 kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Zilver grijze kan - 2014
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen36 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Klaas Gubbels - Aquarel: Volksbond kopje - 2007 kopen? Bied vanaf 550!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Aquarel: Volksbond kopje - 2007
TechniekAquarel
Afmetingen28 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
Klaas Gubbels - Grote houtdruk - 2002 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote houtdruk - 2002
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Jan Homan - gesigneerde houtsnede kopen? Bied vanaf 49!
Jan Homan (1919-1991) Nederlands gesigneerde houtsnede
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen55 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 49
Fons Verstraeten - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 75!
Fons Verstraeten (1922) Nederlands Stadsgezicht
Afmetingen50 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Klaas Gubbels - Gestapelde kannen kopen? Bied vanaf 850!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Gestapelde kannen
TechniekAquarel
Afmetingen43 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Fons Verstraeten - Marktkraam. kopen? Bied vanaf 175!
Fons Verstraeten (1922) Nederlands Marktkraam.
Afmetingen53 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 175
Klaas Gubbels - Weerstandstoel (Ets & aquarel) kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Weerstandstoel (Ets & aquarel)
TechniekEts
Afmetingen37.5 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Elly Kuipers - beschaafd naakt in paarstinten kopen? Bied vanaf 150!
Elly Kuipers (1938-2016) Nederlands beschaafd naakt in paarstinten
Afmetingen80 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Theo Elfrink - Mehr BRD kopen? Bied vanaf 450!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Mehr BRD
Afmetingen122 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Theo Elfrink - Nijmegen Grote Markt kopen? Bied vanaf 150!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Nijmegen Grote Markt
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen41 x 50 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 150
Klaas Gubbels - Stilleven, litho kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Klaas Gubbels - Stilleven kopen? Bied vanaf 455!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 455
Klaas Gubbels - Houtdruk: Vliegtuig -2014 (ingekleurd met aquarel) kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Vliegtuig -2014 (ingekleurd met aquarel)
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen23.5 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Klaas Gubbels - droge naald ets - Berlijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands droge naald ets - Berlijn - zonder titel
TechniekEts
Afmetingen35 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Klaas Gubbels - Gubbels in oranje kopen? Bied vanaf 950!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Gubbels in oranje
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen71 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Klaas Gubbels - Sjabloondruk: 4 tuiten van koffiekannen, bruin - 2006 kopen? Bied vanaf 375!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Sjabloondruk: 4 tuiten van koffiekannen, bruin - 2006
TechniekSjabloondruk
Afmetingen38 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Klaas Gubbels - Grote ets - 1970 kopen? Bied vanaf 299!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote ets - 1970
TechniekEts
Afmetingen47.5 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Klaas Gubbels - houtdruk: kan - 2014 kopen? Bied vanaf 375!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: kan - 2014
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen35.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Klaas Gubbels - Ingelijste houtdruk: Huiskamer orkest - 2006(Nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 695!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste houtdruk: Huiskamer orkest - 2006(Nieuwe lijst!)
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen49 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Klaas Gubbels - grote zeefdruk: stilleven - 2004 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands grote zeefdruk: stilleven - 2004
Afmetingen56.5 x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Klaas Gubbels - houtdruk: stoel - 2002 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: stoel - 2002
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Klaas Gubbels - houtdruk: thuisorkest - 2014 kopen? Bied vanaf 395!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: thuisorkest - 2014
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32.5 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Klaas Gubbels - houtdruk: 6 pijpen - 2004 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: 6 pijpen - 2004
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen49 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Klaas Gubbels - houtdruk:tuit koffiekan - 2016 kopen? Bied vanaf 275!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk:tuit koffiekan - 2016
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen39 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Agnes van den Brandeler - Gezicht op Chatou, Frankrijk kopen? Bied vanaf 380!
Agnes van den Brandeler (1918-2002) Nederlands Gezicht op Chatou, Frankrijk
TechniekGouache
Afmetingen70 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 380
Afmetingen70 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Klaas Gubbels - Houtdruk: Hartenman - 2015 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Hartenman - 2015
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen39.5 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Klaas Gubbels - Litho: "Janus" - 2004 (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Litho: "Janus" - 2004 (zeer groot!)
TechniekLitho
Afmetingen91 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Klaas Gubbels - Zeefdruk - 1979 kopen? Bied vanaf 275!
Klaas Gubbels (1934) Zeefdruk - 1979
Afmetingen38 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Klaas Gubbels - Zeefdruk: Stilleven - 1999 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk: Stilleven - 1999
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Klaas Gubbels - droge naald ets - Berlijn - koningstafel kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands droge naald ets - Berlijn - koningstafel
TechniekEts
Afmetingen35 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295