5. Gemeenschap Beeldende Kunstenaars

Gemeenschap Beeldende Kunstenaars

Opgericht in 1947

De Gemeenschap Beeldende Kunstenaars, oftewel de GBK, werd opgericht met als doel de belangenbehartiging van Gelderse kunstenaars in de beeldende kunst, en het tot stand brengen en onderhouden van contacten tussen kunstenaars onderling, en met kunstliefhebbers. Volgende de Gemeenschap Beeldende Kunstenaars wordt op deze manier de kansen van de kunstenaars vergroot. Ongeveer 300 leden zijn aangesloten bij deze vereniging.

Klaas Gubbels - (T) uiteinde kopen? Bied vanaf 280!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands (T) uiteinde
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 280
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Klaas Gubbels - Zeefdruk met bijbehorend tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk met bijbehorend tekstblad - 1981
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Klaas Gubbels - Groen Kopje kopen? Bied vanaf 300!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Groen Kopje
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 320
3 biedingen
Klaas Gubbels - Acryl verf op karton: Stilleven - 2011 kopen? Bied vanaf 1295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Acryl verf op karton: Stilleven - 2011
Techniek Acryl
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 1.295
Klaas Gubbels - 'De Hond' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands 'De Hond' (mooi gelijst)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 41.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Klaas Gubbels - Jazz icoon Billie Holiday kopen? Bied vanaf 345!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Jazz icoon Billie Holiday
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 345
Klaas Gubbels - Jazz icoon Billie Holiday kopen? Bied vanaf 250!
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Pieter Vermeulen - Zeefdruk, Passie beker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Zeefdruk, Passie beker - Ingelijst
Afmetingen 54 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Theo Elfrink - en Jan Hein van Rooij - 2 ingelijste kleuretsen - Roisin-Hauts Pays (FR) kopen? Bied vanaf 90!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands en Jan Hein van Rooij - 2 ingelijste kleuretsen - Roisin-Hauts Pays (FR)
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Klaas Gubbels - 85 jaar kopen? Bied vanaf 35!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands 85 jaar
Techniek Offset
Afmetingen 59.5 x 42 cm (h x b)
€ 35
Afmetingen 43 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.999
Direct kopen
Klaas Gubbels - Stilleven met ketel kopen? Bied vanaf 410!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven met ketel
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 410
Direct kopen
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven (handgekleurd door de kunstenaar)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Tres - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 300!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Tres - Ingelijst (Zeer groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 165.5 x 156 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Volle bekers kopen? Bied vanaf 200!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Volle bekers
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 165 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 200
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Agua dulce III kopen? Bied vanaf 250!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Agua dulce III
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Piet Zegveld - grote geometrisch abstracte litho -eigen druk - kleine oplage (25) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 34!
Piet Zegveld (1946) Nederlands grote geometrisch abstracte litho -eigen druk - kleine oplage (25) - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 28 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.499
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 27.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.599
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 23.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.399
Direct kopen
Klaas Gubbels - Houtdruk/tekening: hartenman kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk/tekening: hartenman
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 46.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 429
Direct kopen
Klaas Gubbels - Zeefdruk: Stilleven - 1999 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk: Stilleven - 1999
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Theo Elfrink - Abatoir Grossage kopen? Bied vanaf 40!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Abatoir Grossage
Afmetingen 63 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jan van Doorn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan van Doorn (1911-1993) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 63 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Klaas Gubbels - Kan op tafel kopen? Bied vanaf 300!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Kan op tafel
Afmetingen 50 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Gestapeld (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Gestapeld (Zeer groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 200 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Elly Kuipers - Schepen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 50!
Elly Kuipers (1938-2016) Nederlands Schepen - Olieverf op doek
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Klaas Gubbels - Unieke handgekleurde lijnets | 'Alles Kan' (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 600!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Unieke handgekleurde lijnets | 'Alles Kan' (INGELIJST)
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Afmetingen 24 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.299
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijste gemengde techniek op doek: "Shadow" - 2005 kopen? Bied vanaf 2399!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste gemengde techniek op doek: "Shadow" - 2005
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.399
Direct kopen
Theo van der Horst - Vrouw bij maanlicht kopen? Bied vanaf 30!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands Vrouw bij maanlicht
Techniek Ets
Afmetingen 61 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Jan van Doorn - Vissen op het droge kopen? Bied vanaf 55!
Jan van Doorn (1911-1993) Nederlands Vissen op het droge
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 60 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Theo Tomassen - Op weg naar de einder kopen? Bied vanaf 25!
Theo Tomassen (1948) Nederlands Op weg naar de einder
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Theo van der Horst - Schilderij zie foto kopen? Bied vanaf 50!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands Schilderij zie foto
Afmetingen 56 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Ted Felen - Ecce Homo, To come or to stay away ? kopen? Bied vanaf 50!
Ted Felen (1931-2016) Nederlands Ecce Homo, To come or to stay away ?
Afmetingen 92 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Klaas Gubbels - Keramieken vaas kopen? Bied vanaf 899!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Keramieken vaas
Techniek Keramiek
Afmetingen 29 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 900 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 899
Direct kopen
Klaas Gubbels - Kunstenaarseditie; oplage 20 - Koffiekop met lepel kopen? Bied vanaf 535!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Kunstenaarseditie; oplage 20 - Koffiekop met lepel
Techniek Keramiek
Afmetingen 31 x 36.7 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 1672 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 535
Direct kopen