Klaas Gubbels - 'De Hond' (mooi gelijst)

Klaas Gubbels - 'De Hond' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels - 'De Hond' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - 'De Hond' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - 'De Hond' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - 'De Hond' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 350!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Techniek Hout/Linosnede
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst 41.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fraaie linodruk in gelimiteerde oplage van Klaas Gubbels uit 1998, in perfecte staat. Het werk is geïnspireerd op de tekst 'Schuldige hond' van de schrijver Jan Siebeling.
Gesigneerd K.G. en genummerd met potlood.
Afmeting: 33 x 23 cm, met lijst 41,5 x 31,5 cm.
Het werk is mooi ingelijst in een nieuwe lijst en is voorzien van een bijpassend passe-partout.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00