Klaas Gubbels - Groen Kopje

Klaas Gubbels - Groen Kopje kopen? Bied vanaf 300!
Klaas Gubbels - Groen Kopje kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Groen Kopje kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Groen Kopje kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Groen Kopje kopen? Bied vanaf 300!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2004
Techniek Hout/Linosnede
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 50
Besten,

Een stuk uit de collectie van mijn vader. Hij was eerste eigenaar maar wegens verhuizing gaan er een aantal stukken weg waaronder deze.

groet,

Menno
Nieuwe gekocht en aan de muur gehangen
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 27,50
Naar België € 32,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 120,00