Klaas Gubbels - Napelskan

Klaas Gubbels - Napelskan kopen? Bied vanaf 565!
Klaas Gubbels - Napelskan kopen? Bied vanaf 565!Klaas Gubbels - Napelskan kopen? Bied vanaf 565!Klaas Gubbels - Napelskan kopen? Bied vanaf 565!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2025
Stijl Minimalistisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst 46 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 19 stuks

Fraaie  sjabloondruk van de populaire kunstenaar Klaas Gubbels op geschept papier. Klaas werkt nog dagelijks aan zijn oeuvre.  Gesigneerd in potlood. Kleine oplage.

Het werk heeft een nieuwe maatwerklijst met speciaal kostbaar glas en  is 'zwevend' ingelijst met een latje tussen het glas en de zuurvrije achterplaat. U kunt hem zo ophangen.

Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of verzonden worden per koerier.
Wie van architectuur houdt mag een bezoek aan ons rijksmonument niet overslaan. Een pand vol kunst en een ware beleving. Ook het historische stadje Gorcum, met de grootste intact zijnde vesting en met daarin het Gorcums Museum met een goede reputatie op het gebied van hedendaagse kunst zijn op loopafstand te bereiken.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.