Herman Brood (1946-2001)
  5. Herman Brood
Herman Brood (1946-2001)

Herman Brood (1946-2001)

Kunstenaar

Herman BROOD (Zwolle 1946 - Amsterdam 2001)

Schilder, muzikant, acteur

Opleiding

Herman Brood ging naar de Academie voor Beeldende Kunst in Arnhem.

Biografie

Herman Brood, bekend als Rock 'n Roll Junkie, was een alleskunner. Een groot muzikaal talent, een unieke persoonlijkheid en bekend kunstenaar. Herman Brood werkte als kunstenaar, zoals hij in het leven stond, vol overgave, snel en zonder concessies te doen. Hij was een bewonderaar/navolger van de Cobra beweging en in het bijzonder van Lucebert en dat is vooral in zijn tekeningen terug te zien, die net als bij Lucebert expressief en karikaturaal en vaak iets wat somber of cynisch zijn.

Herman Brood werkte vaak op groot formaat doeken met verf, spuitbus, (verf)stift en later ook met mallen. Altijd is zijn werk voorzien van een groot en duidelijk aanwezige signatuur. Deze signatuur maakt echt deel uit van het werk.

Herman Brood werkte in zijn Atelier in Amsterdam, maar ook veel buiten zijn Atelier. Bekend zijn de vele tekeningen op bierviltjes en schetsbladen, maar ook werken die hij op zeil (vinyl) maakte met spuitbus.

In 2001 overleed Brood na een fatale sprong van het dak van het Amsterdamse Hilton Hotel. Na zijn dood werd in 2002 een eerste overzichtstentoonstelling georganiseerd door het Cobra Museum in Amstelveen. In 2007 werd zijn atelier tentoongesteld in het Groninger Museum. Brood heeft een onuitwisbare indruk achter gelaten in Nederland. Door zijn leefstijl, muziek en kunst kan Brood gerekend worden tot een van de bekendste Nederlandse kunstenaars van deze tijd.

Het werk van Herman Brood bevindt zich in vele museale, bedrijfs- en particuliere collecties.

LET OP!

Helaas zijn er nogal wat vervalsingen of nadrukken te koop van Herman Brood op internet (en daarbuiten).

Wij adviseren iedereen om voor aankoop van een werk van Herman Brood, altijd een keuring te vragen bij HB-M.

Kosten keuring + certificaat: Tekening: 50 euro Schilderij: 150 euro

Website van: www.HB-M.nl

Aangeboden items
91
Verkochte items
3404
Nationaliteit
Links
Favoriet
FA. (827 x Favoriet)
91 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Herman Brood - Niets menschelijks is ons vreemd kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood - Niets menschelijks is ons vreemd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorheysterart

Afmetingen70 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Johnny Meijer kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood - Johnny Meijer

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorheysterart

Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Cellospeler kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood - Cellospeler

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorheysterart

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Iggy, Herman´s lievelingshond kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood - Iggy, Herman´s lievelingshond

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorheysterart

Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - For Ever kopen? Bied vanaf 125!
Herman Brood - For Ever

Beeld / Object

Geplaatst doorJunta

Afmetingen16 cm x 24 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Herman Brood - Als ik jou niet had kopen? Bied vanaf 200!
Herman Brood - Als ik jou niet had

Beeld / Object

Geplaatst doorJunta

Afmetingen36 cm x 18 cm x 16 cm (h x b x d)
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 175!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Forever Friends kopen? Bied vanaf 550!
Herman Brood - Forever Friends

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMBZ

Afmetingen72 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk SLOBBER SLOBBER en HUP INGELIJST!! kopen? Bied vanaf 99!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk SLOBBER SLOBBER en HUP INGELIJST!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk ROCKET SCIENTIST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 399!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk ROCKET SCIENTIST Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk LEKKER DING Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 275!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk LEKKER DING Handgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKlippoCommerce

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKlippoCommerce

Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd---ZEER GROOT!! kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd---ZEER GROOT!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKlippoCommerce

Afmetingen85 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk CHESS Handgesigneerd---ZEER GROOT!! kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk CHESS Handgesigneerd---ZEER GROOT!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKlippoCommerce

Afmetingen95 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Herman Brood - Tokkel kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood - Tokkel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorOs

Jaartal1997
Afmetingen105 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Schaal 'Zoek Hart' kopen? Bied vanaf 75!
Herman Brood - Schaal 'Zoek Hart'

Beeld / Object

Geplaatst doormplein

TechniekKeramiek
Afmetingen27 cm x 27 cm x 3 cm (h x b x d)
Laatste
kans
Herman Brood - Kleurenzeefdruk TESTAROSSA Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 699!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk TESTAROSSA Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Afmetingen84 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Zeefdruk LOVIN YOU MAKES MY LIFE SWEETER...Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood - Zeefdruk LOVIN YOU MAKES MY LIFE SWEETER...Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Offset litho: Barbie op vakantie kopen? Bied vanaf 249!
Herman Brood - Offset litho: Barbie op vakantie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

TechniekOffset
Afmetingen48 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "Fore ever (friends) kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "Fore ever (friends)

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen90 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Herman Brood - Gemengde techniek op doek: ICE - 1987 + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 3750!
Herman Brood - Gemengde techniek op doek: ICE - 1987 + Herman Brood Museum certificaat

Jaartal1987
Afmetingen62.5 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Herman Brood - Acryl op doek: Swing + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 4850!
Herman Brood - Acryl op doek: Swing + Herman Brood Museum certificaat

TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Herman Brood - Zeefdruk, King Jammys recording studio - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!
Herman Brood - Zeefdruk, King Jammys recording studio - Ingelijst (Zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen113 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Onze Koningin kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood - Onze Koningin

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMBZ

Jaartal1993
Afmetingen58 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Herman Brood - Tuig van de richel kopen? Bied vanaf 350!
Herman Brood - Tuig van de richel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMBZ

Afmetingen70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 175!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 175!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kusjes kopen? Bied vanaf 725!
Herman Brood - Kusjes

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhermanbroodkunst

Jaartal1997
TechniekGiclée
Afmetingen90 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk TOUGH BUMP Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk TOUGH BUMP Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen110 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD. kopen? Bied vanaf 85!
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD.

3D Multiples & Objecten

Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen14 cm x 7 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Herman Brood - Red Baron kopen? Bied vanaf 125!
Herman Brood - Red Baron

Beeld / Object

Geplaatst doorJunta

Afmetingen24 cm x 22 cm x 16 cm (h x b x d)
Herman Brood - Als ik jou niet had (HB 054) kopen? Bied vanaf 175!
Herman Brood - Als ik jou niet had (HB 054)

Beeld / Object

Geplaatst doorJunta

Afmetingen24 cm x 20 cm x 14 cm (h x b x d)
Herman Brood - Horen, zien en zwijgen (HB 007) kopen? Bied vanaf 125!
Herman Brood - Horen, zien en zwijgen (HB 007)

Beeld / Object

Geplaatst doorJunta

Afmetingen15 cm x 24 cm x 10 cm (h x b x d)
Herman Brood - Kleurenzeefdruk METROLOVERS Handgesigneerd---GROOT!!! kopen? Bied vanaf 675!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk METROLOVERS Handgesigneerd---GROOT!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen77 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Horen zien en zwijgen (HB 057) kopen? Bied vanaf 175!
Herman Brood - Horen zien en zwijgen (HB 057)

3D Multiples & Objecten

Geplaatst doorJunta

Afmetingen21 cm x 35 cm x 17 cm (h x b x d)
Herman Brood - Blow up Queen (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood - Blow up Queen (mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormplein

Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Onder de Douche (gelijst) kopen? Bied vanaf 170!
Herman Brood - Onder de Douche (gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormplein

Afmetingen36 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Pim's Bass kopen? Bied vanaf 3500!
Herman Brood - Pim's Bass

Beeld / Object

Geplaatst doorArembe

Jaartal1996
TechniekIJzer
Afmetingen200 cm x 60 cm x 70 cm (h x b x d)
Gewicht50 g
GesigneerdHandgesigneerd
Herman Brood - Zeefdruk - KICK Y'R PONY - ZEER GROOT - Ingelijst kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood - Zeefdruk - KICK Y'R PONY - ZEER GROOT - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorARTillery

Jaartal1993
Afmetingen110 cm x 141 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Met uw welnemen kopen? Bied vanaf 8000!
Herman Brood - Met uw welnemen

Geplaatst doorArembe

TechniekAcryl
Afmetingen105 cm x 145 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Herman Brood - "Een duit in het zakje" kopen? Bied vanaf 3250!
Herman Brood - "Een duit in het zakje"

Geplaatst doorPetervr2

Jaartal1985
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Psycho kopen? Bied vanaf 700!
Herman Brood - Psycho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSebarco

Afmetingen112 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - The Horse kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood - The Horse

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Queenshead DUO-werk Brood & Espen incl. HB-M certificaat kopen? Bied vanaf 1690!
Herman Brood - Queenshead DUO-werk Brood & Espen incl. HB-M certificaat

Geplaatst doorEchtekunst

Jaartal1997
Afmetingen72 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Tuinbroek Cabriolet kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood - Tuinbroek Cabriolet

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMBZ

Afmetingen80 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - The infected fix kopen? Bied vanaf 6500!
Herman Brood - The infected fix

Geplaatst doorherengracht

Jaartal1990
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Onbekend kopen? Bied vanaf 100!
Herman Brood - Onbekend

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMarcart

Jaartal2000
TechniekLitho
Afmetingen20 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - -cello- kopen? Bied vanaf 380!
Herman Brood - -cello-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJanvld

Afmetingen110 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - wees niet bevreesd klein kuddeke kopen? Bied vanaf 300!
Herman Brood - wees niet bevreesd klein kuddeke

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJanvld

Afmetingen88 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Hawaï-Joe kopen? Bied vanaf 4750!
Herman Brood - Hawaï-Joe

Geplaatst doorMBZ

Jaartal1990
TechniekAcryl
Afmetingen121 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van Herman Brood

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Herman Brood? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Herman Brood. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Herman Brood en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Herman Brood te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Herman Brood!

Volg het aanbod kunst van Herman Brood te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Herman Brood te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Herman Brood instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Herman Brood kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Herman Brood!

Waarom via Kunstveiling kunst van Herman Brood kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Herman Brood en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Herman Brood via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Herman Brood of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Herman Brood?

Kunst kopen van Herman Brood begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Herman Brood, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Herman Brood. Om meer kans te maken om de Herman Brood te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Herman Brood! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.