5. Herman Brood

Herman Brood (1946-2001)

93 aangeboden items / 2973 verkochte items

FA. (681 x Favoriet)

Herman BROOD (Zwolle 1946 - Amsterdam 2001)

Schilder, muzikant, acteur.

Opleiding:

Herman Brood ging naar de Academie voor Beeldende Kunst in Arnhem.

Herman Brood, bekend als Rock ?n Roll Junkie, was een alleskunner. Een groot muzikaal talent, een unieke persoonlijkheid en bekend kunstenaar. Herman Brood werkte als kunstenaar, zoals hij in het leven stond, vol overgave, snel en zonder concessies te doen. Hij was een bewonderaar/navolger van de Cobra beweging en in het bijzonder van Lucebert en dat is vooral in zijn tekeningen terug te zien, die net als bij Lucebert expressief en karikaturaal en vaak iets wat somber of cynisch zijn.

Herman Brood werkte vaak op groot formaat doeken met verf, spuitbus, (verf)stift en later ook met mallen. Altijd is zijn werk voorzien van een groot en duidelijk aanwezige signatuur. Deze signatuur maakt zo echt deel uit van het werk.

Herman Brood werkte in zijn Atelier in Amsterdam, maar ook veel buiten zijn Atelier. Bekend zijn de vele tekeningen op bierviltjes, schetsbladen en zijn ?koninginnehoofden?, werken die hij op zeil (vinyl) maakte met spuitbus.

Na zijn dood, hij sprong in 2001 van het dak van het Amsterdamse Hilton Hotel, wordt in 2002 een eerste overzichtstentoonstelling georganiseerd door het Cobra Museum in Amstelveen. In 2007 wordt zijn atelier tentoongesteld in het Groninger Museum. Brood heeft een onuitwisbare indruk achter gelaten in Nederland, door zijn leefstijl, muziek en kunst en kan gerekend worden tot een van de bekendste kunstenaars in de moderne geschiedenis.

Het werk van Herman Brood bevindt zich in vele museale, bedrijfs- en particuliere collecties.

LET OP! Helaas zijn er nogal wat vervalsingen of nadrukken te koop van Herman Brood op internet (en daarbuiten).

Wij adviseren iedereen om voor aankoop van een werk van Herman Brood, altijd een keuring te vragen bij HB-M.

Kosten keuring + certificaat: Tekening: 85 euro Schilderij: 150 euro

Bezoek hier de website van HB-M.nl

Door: Arthur Brouwers

93 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Herman Brood - Zeefdruk: 'Testarossa' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 480!

Herman Brood - Zeefdruk: 'Testarossa' - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen87 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Bohemian - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!

Herman Brood - Bohemian - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen89 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Guitar man - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 525!

Herman Brood - Guitar man - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen82 cm x 131 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - De golfer - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!

Herman Brood - De golfer - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - De Cello - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!

Herman Brood - De Cello - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen111 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - gemengde techniek op doek: Ice - 1987 + HBM certificaat kopen? Bied vanaf 3995!

Herman Brood - gemengde techniek op doek: Ice - 1987 + HBM certificaat

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen63 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - 5 Gram, zeefdruk (prachtig ingelijst, best groot) kopen? Bied vanaf 295!

Herman Brood - 5 Gram, zeefdruk (prachtig ingelijst, best groot)

Geplaatst doorRosser

Afmetingen103 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - De bassist, zeefdruk (ingelijst, extreem zeldzaam, waarschijnlijk unica) kopen? Bied vanaf 295!

Herman Brood - De bassist, zeefdruk (ingelijst, extreem zeldzaam, waarschijnlijk unica)

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1990
TechniekProefdruk
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
Herman Brood - Kleurenzeefdruk VLIEGTUIG Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 275!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk VLIEGTUIG Handgesigneerd

Geplaatst doorSneekkunst

Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Gemengde techniek op doek: Brain Drain - 1989 kopen? Bied vanaf 3995!

Herman Brood - Gemengde techniek op doek: Brain Drain - 1989

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1989
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5 GRAM Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 275!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5 GRAM Handgesigneerd.

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Jimmy Hendrix (prachtige lijst!) kopen? Bied vanaf 550!

Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Jimmy Hendrix (prachtige lijst!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen84.5 cm x 103.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Zeefdruk op doek: Huzaar kopen? Bied vanaf 550!

Herman Brood - Zeefdruk op doek: Huzaar

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Herman Brood - Proefdruk: de bassist (unicum!!) kopen? Bied vanaf 495!

Herman Brood - Proefdruk: de bassist (unicum!!)

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekProefdruk
Afmetingen78 cm x 58 cm (h x b)
Herman Brood - Uniek werk 'Head' kopen? Bied vanaf 1495!

Herman Brood - Uniek werk 'Head'

Geplaatst doordonkerhans

Jaartal1990
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 745!

Herman Brood - zonder titel maar met lijst!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
TechniekStift
Afmetingen57 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - horen zien zwijgen kopen? Bied vanaf 525!

Herman Brood - horen zien zwijgen

Geplaatst doorlowracer

Afmetingen93 cm x 143 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - OD = passee kopen? Bied vanaf 495!

Herman Brood - OD = passee

Geplaatst doorMBZ

Jaartal1990
Afmetingen85 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk HEARTBREAK HOTEL Handgesign. ZEER GROOT!!! kopen? Bied vanaf 475!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk HEARTBREAK HOTEL Handgesign. ZEER GROOT!!!

Afmetingen112 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk CHESS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 475!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk CHESS Handgesigneerd.

Afmetingen95 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Herman +Iggy kopen? Bied vanaf 395!

Herman Brood - Herman +Iggy

Geplaatst doorElsalvador

Jaartal1998
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Ze gooiden me in een kist en... kopen? Bied vanaf 375!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMBZ

Jaartal1989
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Herman Brood - We're gettin' extremely close soon kopen? Bied vanaf 375!

Herman Brood - We're gettin' extremely close soon

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMBZ

Jaartal1989
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 425!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd.

Geplaatst doorSneekkunst

Afmetingen85 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Herman Brood - Tuinbroek Cabriolet kopen? Bied vanaf 495!

Herman Brood - Tuinbroek Cabriolet

Geplaatst doorMBZ

Afmetingen80 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Herman Brood - Dus dit is um? kopen? Bied vanaf 315!

Herman Brood - Dus dit is um?

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Herman Brood - Tuig van de richel kopen? Bied vanaf 450!

Herman Brood - Tuig van de richel

Geplaatst doorMBZ

Afmetingen70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - “ WOEDEND LICHT “ kopen? Bied vanaf 50!

Herman Brood - “ WOEDEND LICHT “

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorpasser

Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen35 cm x 24 cm (h x b)
Herman Brood - Straight up kopen? Bied vanaf 550!

Herman Brood - Straight up

Geplaatst doorJGB1989

TechniekSpuitbus
Afmetingen29 cm x 59 cm (h x b)
IngelijstIngelijst

Herman Brood - Tuinbroek cabriolet kopen? Bied vanaf 250!

Herman Brood - Tuinbroek cabriolet

Geplaatst doorMichielB70

Afmetingen76 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Police kopen? Bied vanaf 4500!

Herman Brood - Police

Geplaatst doorPeterboeckx

Jaartal1989
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Citroën kopen? Bied vanaf 450!

Herman Brood - Citroën

Geplaatst doorAafke81

Jaartal1994
Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Way Past Cool kopen? Bied vanaf 250!

Herman Brood - Way Past Cool

Geplaatst doorMRLMG1986

Afmetingen79 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk IGGY Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 345!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk IGGY Handgesigneerd.

Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk FAMILY-AFFAIR Handgesigneerd.--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 450!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk FAMILY-AFFAIR Handgesigneerd.--GROOT!!!

Afmetingen70 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Billy the kid met nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 545!

Herman Brood - Billy the kid met nieuwe lijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen79 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Hank Williams kopen? Bied vanaf 1295!

Herman Brood - Hank Williams

Geplaatst doorMBZ

Jaartal1993
Afmetingen33 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk TORSO Handgesigneerd---GROOT!!!! kopen? Bied vanaf 485!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk TORSO Handgesigneerd---GROOT!!!!

Geplaatst doorSneekkunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Amazone 38/100 kopen? Bied vanaf 1100!

Herman Brood - Amazone 38/100

Geplaatst doorOlivier1976

Jaartal1998
Afmetingen90 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Naakt. kopen? Bied vanaf 375!

Herman Brood - Naakt.

Geplaatst doorrdupre

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk TOUGH BUMP Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 475!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk TOUGH BUMP Handgesigneerd.

Afmetingen106 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Bohemian Rhapsody kopen? Bied vanaf 550!

Herman Brood - Bohemian Rhapsody

Geplaatst doorJeroen1973

Jaartal1998
Afmetingen81 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Anton Senna kopen? Bied vanaf 250!

Herman Brood - Anton Senna

Geplaatst doorBolly

Jaartal2004
Afmetingen57 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Bohemium in Rapsodie Queen kopen? Bied vanaf 200!

Herman Brood - Bohemium in Rapsodie Queen

Geplaatst doorBolly

Jaartal2003
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BULLS RIDE Handgesigneerd---GROOT!!! kopen? Bied vanaf 475!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk BULLS RIDE Handgesigneerd---GROOT!!!

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Cellist kopen? Bied vanaf 295!

Herman Brood - Cellist

Geplaatst doorheysterart

Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Johnny Meijer kopen? Bied vanaf 295!

Herman Brood - Johnny Meijer

Geplaatst doorheysterart

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Iggy - lievelingshond van Herman kopen? Bied vanaf 295!

Herman Brood - Iggy - lievelingshond van Herman

Geplaatst doorheysterart

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Tokkel kopen? Bied vanaf 549!

Herman Brood - Tokkel

Geplaatst doorOs

Jaartal1997
Afmetingen105 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 250!

Herman Brood - Moeder en kind

Geplaatst doorheysterart

Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst