Herman Brood - De Bonte Koe - 57/100 - Handgesigneerd
Omschrijving
Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Zeefdruk
Drager
Papier
Stijl
Expressionistisch
Onderwerp
Dieren
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
76 x 56.5 cm (h x b)
Incl. lijst
86 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
57/100
Word geleverd met echtheidscertificaat.
Origineel en gelimiteerd werk. Mooie lijst. Zwevend Ingelijst
Handgesigneerd, Genummerd door Herman Brood.
Oplage 57/100
Afmeting van de Zeefdruk
56.5 cm x 76 cm Afmeting van de lijst inclusief Zeefdruk
66 cm x 86 cm
Kan tegen meerprijs worden thuisbezorgd Kosten zijn 60 euro.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wassenaar, Nederland
koeriersdienst