Herman Brood - wasvrouw

Herman Brood - wasvrouw kopen? Bied vanaf 125!
Herman Brood - wasvrouw kopen? Bied vanaf 125!Herman Brood - wasvrouw kopen? Bied vanaf 125!Herman Brood - wasvrouw kopen? Bied vanaf 125!Herman Brood - wasvrouw kopen? Bied vanaf 125!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Stijl Street Art
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 48 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage 750
mooie zeefdruk met hele mooie heldere kleuren maat afbeelding  h 38 bij  b 57
totaal h 48 bij b 68
witte rand zit vlekje op maar valt weg als er een lijst omheen is met een passe partout
handtekening is meegedrukt
serie 2-141/750
klein vlekje ,valt weg bij gebruik passe partout
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den helder, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 16,50

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (83)

Geplaatst door  ro53
30 verkochte items
Alle items (1)
68 cm
48 cm