Herman Brood - Pianoman

Herman Brood - Pianoman kopen? Bied vanaf 795!
Herman Brood - Pianoman kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Pianoman kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Pianoman kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Pianoman kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Pianoman kopen? Bied vanaf 795!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 102 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 150
Mooi, bekend zelfportret van Herman Brood. Zeefdruk op geschept papier, met zilveren marker gesigneerd en met potlood genummerd (148/150). In mooie stevige houten lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Alles in goede conditie.

Afmetingen: 102 cm x 90 cm (incl. lijst), 70cm x 60cm (blad / zeefdruk)
Zie foto's

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (80)

Geplaatst door  Os
225 verkochte items
Alle items (11)
90 cm
102 cm
60 cm
70 cm