Herman Brood (1946-2001)
Heartbreak Hotel
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 112 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2011 / Schoonhoven, Nederland
12 aangeboden items / 225 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 76 x 55 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 117 x 95 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 102 x 90 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 39.5 x 49.5 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 90 x 90 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 200 x 270 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 125 x 105 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 28 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 122 x 97 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |