Lon Buttstedt - Knob, Lemon, Waterway,

Lon Buttstedt - Knob, Lemon, Waterway, kopen? Bied vanaf 85!
Lon Buttstedt - Knob, Lemon, Waterway, kopen? Bied vanaf 85!Lon Buttstedt - Knob, Lemon, Waterway, kopen? Bied vanaf 85!Lon Buttstedt - Knob, Lemon, Waterway, kopen? Bied vanaf 85!Lon Buttstedt - Knob, Lemon, Waterway, kopen? Bied vanaf 85!Lon Buttstedt - Knob, Lemon, Waterway, kopen? Bied vanaf 85!Lon Buttstedt - Knob, Lemon, Waterway, kopen? Bied vanaf 85!Lon Buttstedt - Knob, Lemon, Waterway, kopen? Bied vanaf 85!
  • Lon Buttstedt (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 76 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 60
Hele toffe litho van Lon Buttstedt.

Met de hand genummerd 24/60 en gesigneerd.

Zie foto's
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Lon Buttstedt (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Os
225 verkochte items
Alle items (11)
55 cm
76 cm