5. Lon Buttstedt

Lon Buttstedt (1950)

10 aangeboden items / 78 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Lon BUTTSTEDT

Schilder, graficus, beeldhouwer.

Ilona Buttstedt werd in 1950 geboren te Amsterdam.

Opleiding:

Buttstedt volgde een opleiding Schilderen, lithografie en monumentale vormgeving aan de Akademie voor Beeldende Kunsten in Utrecht.

Ze woont en werkt in Ameide (Zuid-Holland).

Lon Buttstedt haalt inspiratie uit haar directe omgeving; vaak hebben haar schilderijen dan ook hun oorsprong in sporen van menselijke aanwezigheid. Die sporen worden in haar werk niet tot een samenhangende afbeelding gevoegd, maar als los van elkaar staande elementen gepresenteerd. Een terugkerend thema in het werk van Buttstedt is vergankelijkheid; vandaar dat ook dat er motieven uit de natuur in voor komen.

Exposities en prijzen:

Het werk van Buttstedt is, naast meerdere malen in verschillende Nederlandse steden, tentoongesteld in Kuala Lumpur, Jakarta en New York.

Door: Arthur Brouwers

10 aangeboden items van deze kunstenaar
Lon Buttstedt - litho 'Bowl of rain' | Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Lon Buttstedt - litho 'Bowl of rain' | Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
Afmetingen88 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Lon Buttstedt - Kleurenlitho | 'Nine directions, palm leaf, road' kopen? Bied vanaf 60!

Lon Buttstedt - Kleurenlitho | 'Nine directions, palm leaf, road'

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Lon Buttstedt - kleurenlitho - 'From Wadi to Wadi' - 1996 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 60!

Lon Buttstedt - kleurenlitho - 'From Wadi to Wadi' - 1996 (Kleine oplage)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lon Buttstedt - kleurenlitho - 'Knob, lemon, waterway' kopen? Bied vanaf 60!

Lon Buttstedt - kleurenlitho - 'Knob, lemon, waterway'

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lon Buttstedt - Piscis kopen? Bied vanaf 45!

Lon Buttstedt - Piscis

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lon Buttstedt - The Queens Garden kopen? Bied vanaf 80!

Lon Buttstedt - The Queens Garden

Geplaatst doorJohn54

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen68 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lon Buttstedt - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Lon Buttstedt - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lon Buttstedt - Terra incognita II kopen? Bied vanaf 45!

Lon Buttstedt - Terra incognita II

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lon Buttstedt - Wave, crystal, tree kopen? Bied vanaf 65!

Lon Buttstedt - Wave, crystal, tree

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen29 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lon Buttstedt - Terra incognita I kopen? Bied vanaf 45!

Lon Buttstedt - Terra incognita I

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1990
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst