Herman Brood - Flamenco

Herman Brood - Flamenco kopen? Bied vanaf 795!
Herman Brood - Flamenco kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Flamenco kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Flamenco kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Flamenco kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Flamenco kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Flamenco kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Flamenco kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Flamenco kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Flamenco kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - Flamenco kopen? Bied vanaf 795!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 83 x 62 cm (h x b)
Incl. lijst 117 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Schitterende zeefdruk van Herman Brood.

Goed gelijst in een zilverhouten lijst met totale afmetingen van 95 x 117 cm.

Handgesigneerd door de kunstenaar zelf, dit betreft  nummer 80/100. En er is een digitale foto waarop Brood te zien is terwijl hij deze zeefdrukken aan het signeren is.
Zie foto's

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (80)

Geplaatst door  Os
225 verkochte items
Alle items (11)
95 cm
117 cm
62 cm
83 cm