Herman Brood - En Voz Baja

Herman Brood - En Voz Baja kopen? Bied vanaf 950!
Herman Brood - En Voz Baja kopen? Bied vanaf 950!Herman Brood - En Voz Baja kopen? Bied vanaf 950!Herman Brood - En Voz Baja kopen? Bied vanaf 950!Herman Brood - En Voz Baja kopen? Bied vanaf 950!Herman Brood - En Voz Baja kopen? Bied vanaf 950!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Stift
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst 25.3 x 25.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een uniek stuk! Ingelijste orginele tekening van Herman Brood met echtheid certificaat.
Titel van het kunstwerk; En Voz Baja
Getekent  met stift op papier.
Leuk voor een echte Herman Brood fan.

Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (74)

Geplaatst door  Gevondenengemaakt
Lid sinds 2023
167 verkochte items
Alle items (15)
25.3 cm
25.3 cm
15 cm
21 cm