Herman Brood - Heartbreak Hotel

Herman Brood - Heartbreak Hotel kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood - Heartbreak Hotel kopen? Bied vanaf 475!Herman Brood - Heartbreak Hotel kopen? Bied vanaf 475!Herman Brood - Heartbreak Hotel kopen? Bied vanaf 475!Herman Brood - Heartbreak Hotel kopen? Bied vanaf 475!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 112 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 150
Grote zeefdruk van Herman Brood genaamd "Heartbreak Hotel", toont Colonel Parker die Elvis gevangen houdt in een met prikkeldraad behangen karretje.

Links onder zeer groot handgesigneerd met zilverpen. Daaronder handgenummerd (10/150) in de marge met potlood.
Zie foto's
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (80)

Geplaatst door  Os
225 verkochte items
Alle items (11)
76 cm
112 cm