5. Franz Bodner

Franz Bodner (1966)

1 aangeboden items / 43 verkochte items

FA. (18 x Favoriet)

Franz BODNER, geboren in 1966 in Klagenfurt (Oostenrijk).
Hij bracht zijn jeugd door in Oostenrijk en volgde een opleiding tot kunst- en siersmid en metaaldesigner. Vanaf ca 1990 is hij actief als kunstschilder en sinds 1995 woont en werkt hij in Nederland (Hoofddorp). Met zijn schilderijen, beelden en grafiek wil Franz Bodner aandacht vragen voor de waardevolle en juist kleine dingen en momenten in het leven. Zijn kenmerkende beeldentaal in felle kleuren, maken Bodners’ ‘eigen’ wereld zichtbaar. Aan deze vrolijke schilderijen en grafiek, bevolkt door ogenschijnlijk naïeve figuren, ligt echter ook een maatschappij kritische noot ten grondslag. Hij noemt zijn kunst een duwtje naar het simpelweg weer stilstaan bij de essentie van het leven. Franz Bodner staat vermeld in het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD): https://rkd.nl/explore/artists/226037.

Oostenrijks

Franz Bodner - Showtime kopen? Bied vanaf 50!

Franz Bodner - Showtime

Geplaatst doorKunstmakelaar

Eindtijd01-08-2021 om 19:57

Jaartal2002
Afmetingen23 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout