Franz Bodner - Wijsheid-uil

Franz Bodner - Wijsheid-uil kopen? Bied vanaf 300!
Franz Bodner - Wijsheid-uil kopen? Bied vanaf 300!Franz Bodner - Wijsheid-uil kopen? Bied vanaf 300!
  • Franz Bodner (1966)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2010
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Origineel Franz Bodner schilderij
Met certificaat
Geen schade
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hillegom, Nederland

Franz Bodner (1966)

Oostenrijks Oostenrijks Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Fenna_1
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
60 cm
60 cm
40 cm
40 cm