3. items
  5. Land

Oostenrijk Oostenrijk

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Oostenrijks.

Jochen Schimmelpenning - Centre kopen? Bied vanaf 39!
Jochen Schimmelpenning (1948) Oostenrijks Centre
TechniekEts
Afmetingen35 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Hermann Härtel - e.a: vier etsen: CZEMBIREK, Apostel Paulus, Amsterdam, Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 29!
Hermann Härtel (1943) Oostenrijks e.a: vier etsen: CZEMBIREK, Apostel Paulus, Amsterdam, Stadsgezicht
TechniekEts
Afmetingen22 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Ernst Fuchs - " EUROPA " EDITION ARTIST kopen? Bied vanaf 250!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans "EUROPA" EDITIE KUNSTENAAR
Afmetingen34.5 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Ernst Fuchs - Phantom Lady kopen? Bied vanaf 410!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans Fantoom dame
TechniekEts
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 410
Alfred Jirasek - Botter langs het Jaagpad. kopen? Bied vanaf 375!
Alfred Jirasek (1863-1931) Oostenrijks Botter langs het Jaagpad.
Afmetingen62.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Ernst Fuchs - Nixe, Farbradierung handsigniert, Aufl. 125, grosse Arbeit auf Bütten kopen? Bied vanaf 399!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans Zeemeermin, kleurenets met de hand gesigneerd, oplage 125, groot werk op vergépapier
TechniekEts
Afmetingen59.5 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Adolf Pirsch - Kaiser Wilhelm II te paard kopen? Bied vanaf 150!
Adolf Pirsch (1858-1929) Oostenrijks Kaiser Wilhelm II te paard
TechniekPotlood
Afmetingen18 x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Adolf Pirsch - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 60!
Adolf Pirsch (1858-1929) Oostenrijks Moeder en kind
TechniekPotlood
Afmetingen22.5 x 15 cm (h x b)
€ 60
Ferdinand Eckhardt - Vischmarkt Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!
Ferdinand Eckhardt (1902-1995) Oostenrijks Vischmarkt Rotterdam
TechniekGravure
Afmetingen53 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
TechniekPotlood
Afmetingen22 x 15 cm (h x b)
€ 60
Ingrid Glas - Boomschors vaas kopen? Bied vanaf 50!
Ingrid Glas (1960-1979) Duits Oostenrijks Boomschors vaas
Afmetingen13 x 13 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht814 g
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Karl Rössing - Zeefdruk: Toscaans landschap kopen? Bied vanaf 69!
Karl Rössing (1897-1987) Oostenrijks Zeefdruk: Toscaans landschap
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Karl Kaufmann - Maneschijn over een nachtelijk Fjordlandschap kopen? Bied vanaf 1000!
Karl Kaufmann (1843-1902) Oostenrijks Maneschijn over een nachtelijk Fjordlandschap
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Leopold Anzengruber - Leopold Anzengruber kopen? Bied vanaf 50!
Leopold Anzengruber (1912-1979) Oostenrijks Leopold Anzengruber
Afmetingen13.5 x 6 cm (h x b)
Gewicht126 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Luigi Kasimir - De barokke abdy van het stadje Melk aan de Donau, Oostenrijk. kopen? Bied vanaf 50!
Luigi Kasimir (1881-1962) Oostenrijks De barokke abdy van het stadje Melk aan de Donau, Oostenrijk.
TechniekEts
Afmetingen37 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Arnulf Rainer - "Pintorarium" handmatig beschilderd met aquarel door de kunstenaar + boek kopen? Bied vanaf 2900!
Arnulf Rainer (1929) Oostenrijks "Pintorarium" handmatig beschilderd met aquarel door de kunstenaar + boek
Afmetingen45 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.900
Jochen Schimmelpenning - Geheime Botschaft kopen? Bied vanaf 39!
Jochen Schimmelpenning (1948) Oostenrijks Geheime Botschaft
TechniekEts
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Jochen Schimmelpenning - Uscita kopen? Bied vanaf 49!
Jochen Schimmelpenning (1948) Oostenrijks Uscita
TechniekEts
Afmetingen67 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Karl Prantl - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Karl Prantl (1923-2010) Oostenrijks zonder titel
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Jochen Schimmelpenning - Pyramide kopen? Bied vanaf 29!
Jochen Schimmelpenning (1948) Oostenrijks Pyramide
TechniekEts
Afmetingen20 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Simon & Bruno - c'est vrai kopen? Bied vanaf 65!
Simon & Bruno Oostenrijks c'est vrai
Afmetingen59 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Ernst Fuchs - SAMSON UND DELILA. Farbsiebdruck signiert u. nummeriert (169/200) kopen? Bied vanaf 195!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans SAMSON EN DELILA. Kleurenzeefdruk gesigneerd en genummerd (169/200)
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Ernst Fuchs - Etang aux cygnes (sc8) kopen? Bied vanaf 295!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans Etang aux cygnes (sc8)
TechniekLitho
Afmetingen40 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Alfred Hrdlicka - sterfbed (sc2) kopen? Bied vanaf 90!
Alfred Hrdlicka (1928-2009) Duits Oostenrijks sterfbed (sc2)
TechniekEts
Afmetingen30 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Willi Kopf - Pentekening - 1986 kopen? Bied vanaf 375!
Willi Kopf (1949) Oostenrijks Pentekening - 1986
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen29.5 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 375
Nicky Imber - OUDE MAN kopen? Bied vanaf 228!
Nicky Imber (1920-1996) Oostenrijks OUDE MAN
TechniekBrons
Afmetingen26 x 14 x 21 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 228
Ursula Pless - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Ursula Pless (1937-1991) Oostenrijks zonder titel
Afmetingen46 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Carl Auböck - "Fish" kopen? Bied vanaf 750!
Carl Auböck (1900-1957) Oostenrijks "Fish"
TechniekHout
Afmetingen35 x 10 x 25 cm (h x b x d)
€ 750
Robert Zeppel-Sperl - Aquarel: surrealistische compositie met figuren - 1989 kopen? Bied vanaf 595!
Robert Zeppel-Sperl (1944-2005) Oostenrijks Aquarel: surrealistische compositie met figuren - 1989
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Manfred Kielnhofer - GUARDIANS OF TIME kopen? Bied vanaf 279!
Manfred Kielnhofer (1967) Oostenrijks GUARDIANS OF TIME
TechniekKunststof
Afmetingen41 x 42 x 40 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 279
Gunther Kraus - Prachtige kleurenets - 1960 - Kleine oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 95!
Gunther Kraus (1930-1988) Oostenrijks Prachtige kleurenets - 1960 - Kleine oplage - gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
TechniekEts
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
TechniekEts
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Ernst Fuchs - Mädchen mit rotem Handschuh kopen? Bied vanaf 125!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans Mädchen mit rotem Handschuh
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 125
Eduard Klell - Olieverf op paneel: Revuegirl mit sektglas - 1969 kopen? Bied vanaf 2750!
Eduard Klell (1928-2008) Oostenrijks Olieverf op paneel: Revuegirl mit sektglas - 1969
Afmetingen24.5 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 2.750
Rudolf Jettmar - FELSTRUMMER VERSPERREN DEN WEG ZUM PARADIES. kopen? Bied vanaf 40!
Rudolf Jettmar (1869-1939) Oostenrijks FELSTRUMMER VERSPERREN DEN WEG ZUM PARADIES.
TechniekEts
Afmetingen32 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Margret Wibmer - Meltdown, Lambda print op dibond (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!
Margret Wibmer (1959) Oostenrijks Meltdown, Lambda print op dibond (prachtig ingelijst, groot)
TechniekC-Print
Afmetingen85 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395