Hermann Härtel (1943) e.a: vier etsen: CZEMBIREK, Apostel Paulus, Amsterdam, Stadsgezicht
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 22 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 29