3. items
  5. Land

Oostenrijk Oostenrijk

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Oostenrijks.

Robert Zeppel-Sperl - Kleurenlitho - 1971 kopen? Bied vanaf 250!
Robert Zeppel-Sperl (1944-2005) Oostenrijks Kleurenlitho - 1971
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Fritz Wotruba - Affiche voor de Zuger Kunstgesellschaft kopen? Bied vanaf 25!
Fritz Wotruba (1907-1975) Oostenrijks Affiche voor de Zuger Kunstgesellschaft
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 40 cm (h x b)
€ 25
Oskar Kokoschka - The work of the painter kopen? Bied vanaf 75!
Oskar Kokoschka (1886-1980) Oostenrijks Engels The work of the painter
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 75
Friedensreich Hundertwasser - Hardcover en 2 andere boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Friedensreich Hundertwasser (1928-2000) Duits Oostenrijks Hardcover en 2 andere boekwerken
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 50
Hermann Härtel - e.a: vier etsen: CZEMBIREK, Apostel Paulus, Amsterdam, Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 24!
Hermann Härtel (1943) Oostenrijks e.a: vier etsen: CZEMBIREK, Apostel Paulus, Amsterdam, Stadsgezicht
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 24
Horst Mundschitz - Grote jaren 70 erotische silkscreen "moondance" gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Horst Mundschitz (1945-1989) Oostenrijks Grote jaren 70 erotische silkscreen "moondance" gesigneerd
Afmetingen 68 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Horst Mundschitz - Grote jaren 70 erotische silkscreen "women in love" gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Horst Mundschitz (1945-1989) Oostenrijks Grote jaren 70 erotische silkscreen "women in love" gesigneerd
Afmetingen 68 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Ursula Pless - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Ursula Pless (1937-1991) Oostenrijks Onbekend
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Franz Basdera - Kleurenzeefdruk MIJN RODE AUTO Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 145!
Franz Basdera (1948) Oostenrijks Kleurenzeefdruk MIJN RODE AUTO Handgesigneerd
Afmetingen 50 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Simon & Bruno - c'est vrai kopen? Bied vanaf 60!
Simon & Bruno Oostenrijks c'est vrai
Afmetingen 59 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Ursula Pless - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Ursula Pless (1937-1991) Oostenrijks zonder titel
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Rudolf Schwaiger - Eva (1972) kopen? Bied vanaf 575!
Rudolf Schwaiger (1924-1979) Oostenrijks Eva (1972)
Techniek Brons
Afmetingen 15 x 9 x 9 cm (h x b x d)
€ 575
Willi Kopf - Pentekening - 1986 kopen? Bied vanaf 375!
Willi Kopf (1949) Oostenrijks Pentekening - 1986
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 375
Gunther Kraus - Prachtige kleurenets - 1960 - Kleine oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 95!
Gunther Kraus (1930-1988) Oostenrijks Prachtige kleurenets - 1960 - Kleine oplage - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Jochen Schimmelpenning - Uscita kopen? Bied vanaf 49!
Jochen Schimmelpenning (1948) Oostenrijks Uscita
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Jochen Schimmelpenning - Pyramide kopen? Bied vanaf 29!
Jochen Schimmelpenning (1948) Oostenrijks Pyramide
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Ernst Fuchs - " EUROPA " EDITION ARTIST kopen? Bied vanaf 250!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans "EUROPA" EDITIE KUNSTENAAR
Afmetingen 34.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jochen Schimmelpenning - Centre kopen? Bied vanaf 39!
Jochen Schimmelpenning (1948) Oostenrijks Centre
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Horst Mundschitz - Naakt voor open venster, zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Horst Mundschitz (1945-1989) Oostenrijks Naakt voor open venster, zeefdruk
Afmetingen 68 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Ernst Fuchs - Mädchen mit rotem Handschuh kopen? Bied vanaf 125!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans Mädchen mit rotem Handschuh
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 125
Karl Schmoll von Eisenwerth - Glasvaas, ca 1900 , Ferdinant von Poschinger , Glasshütte Buchenau kopen? Bied vanaf 110!
Karl Schmoll von Eisenwerth (1879-1948) Oostenrijks Glasvaas, ca 1900 , Ferdinant von Poschinger , Glasshütte Buchenau
Afmetingen 13 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 110
Margret Wibmer - Meltdown, Lambda print op dibond (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!
Margret Wibmer (1959) Oostenrijks Meltdown, Lambda print op dibond (prachtig ingelijst, groot)
Techniek C-Print
Afmetingen 85 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Robert Zeppel-Sperl - Aquarel: surrealistische compositie met figuren - 1989 kopen? Bied vanaf 595!
Robert Zeppel-Sperl (1944-2005) Oostenrijks Aquarel: surrealistische compositie met figuren - 1989
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Carl Auböck - "Fish" kopen? Bied vanaf 750!
Carl Auböck (1900-1957) Oostenrijks "Fish"
Techniek Hout
Afmetingen 35 x 10 x 25 cm (h x b x d)
€ 750
Ernst Fuchs - SAMSON UND DELILA. Farbsiebdruck signiert u. nummeriert (169/200) kopen? Bied vanaf 195!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans SAMSON EN DELILA. Kleurenzeefdruk gesigneerd en genummerd (169/200)
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Jochen Schimmelpenning - Geheime Botschaft kopen? Bied vanaf 39!
Jochen Schimmelpenning (1948) Oostenrijks Geheime Botschaft
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Arnulf Rainer - "Pintorarium" handmatig beschilderd met aquarel door de kunstenaar + boek kopen? Bied vanaf 2900!
Arnulf Rainer (1929) Oostenrijks "Pintorarium" handmatig beschilderd met aquarel door de kunstenaar + boek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.900
Luigi Kasimir - De barokke abdy van het stadje Melk aan de Donau, Oostenrijk. kopen? Bied vanaf 50!
Luigi Kasimir (1881-1962) Oostenrijks De barokke abdy van het stadje Melk aan de Donau, Oostenrijk.
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50