Maria Austria - Cabaret Tingel-Tangel, Marijke & Sieto Hoving - Foto
Omschrijving
Maria Austria (1915-1975)
Type kunstwerk
Fotografie
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Silverprint (Klassieke Foto)
Stijl
Modern
Onderwerp
Figuren
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
18 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Klassieke foto door Maria Austria Voorstelling van vier leden van Cabaretgezelschap Tingel-Tangel Van links naar rechts: Sieto Hoving, ??, Paul Deen & Marijke Hoving Losbladig, beeldmaat 18x24 Copyright op achterzijde: foto Maria Austria
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Lichte slijtplekjes op de hoeken, verder mooie scherpe afdruk
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00