Maria Austria - Cabaret Tingel-Tangel, Marijke & Sieto Hoving - Foto

Maria Austria - Cabaret Tingel-Tangel, Marijke & Sieto Hoving - Foto kopen? Bied vanaf 80!
Maria Austria - Cabaret Tingel-Tangel, Marijke & Sieto Hoving - Foto kopen? Bied vanaf 80!Maria Austria - Cabaret Tingel-Tangel, Marijke & Sieto Hoving - Foto kopen? Bied vanaf 80!Maria Austria - Cabaret Tingel-Tangel, Marijke & Sieto Hoving - Foto kopen? Bied vanaf 80!Maria Austria - Cabaret Tingel-Tangel, Marijke & Sieto Hoving - Foto kopen? Bied vanaf 80!Maria Austria - Cabaret Tingel-Tangel, Marijke & Sieto Hoving - Foto kopen? Bied vanaf 80!Maria Austria - Cabaret Tingel-Tangel, Marijke & Sieto Hoving - Foto kopen? Bied vanaf 80!
  • Maria Austria (1915-1975)
Type kunstwerk Fotografie
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 18 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Klassieke foto door Maria Austria
Voorstelling van vier leden van Cabaretgezelschap Tingel-Tangel
Van links naar rechts: Sieto Hoving, ??, Paul Deen & Marijke Hoving
Losbladig, beeldmaat 18x24
Copyright op achterzijde: foto Maria Austria

Authenticiteit volledig gegarandeerd
Lichte slijtplekjes op de hoeken, verder mooie scherpe afdruk
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00